A Magyar Kupa döntőjébe jutott a Haladás VSE futsal csapata

Farkas Bazsi 2020-02-22 17:45:00
A zöld-fehérek simán lépetek túl a Veszprémen.
Futsal Veszprém - Haladás VSE 0-4 (0-2)

Szombathely, Aréna Savaria, Férfi Futsal Magyar Kupa 

A papírformának megfelelően Haladás VSE-MVFC Berettyóújfalu döntőt rendeznek a férfi futsal Magyar Kupában, miután a szombathelyiek 4:0-ra verték a Veszprémet, a hajdúságiak pedig arányban 6:3 győzték le az Érdet - írja a csapat hivatalos weboldala.


Sokan féltették a vasiakat az alaposan megerősített Veszprém elleni derbi előtt, ám Juanra mester tanítványai úgy kezdtek, ahogy az Aréna Savaria népes közönsége csak remélni merte, azaz góllal. A 2. percben az a Hajmási Milán talált be, aki az utóbbi időben bomba formában játszik. A folytatásban is a Hali uralta a játékot, ám a következő találatra a félidő hajrájáig kellett várni: a 16. minutumban Dávid Richard bombázott éles szögből a hálóba, így pedig 2:0-ás zöld-fehér vezetésnél vonulhattak pihenőre a küzdő felek.

A második játékrész, akárcsak az első, hazai góllal kezdődött: Vas Ádám helyezett lehelet finoman a kapuba. A 27. percben aztán a veszprémiek minden mindegy alapon átálltak az öt a négy elleni játékra, ám még helyzetet sem igen tudtak kialakítani. A 36. percben aztán Luis García csent labdát és az üresen tátongó kapuba ívelve beállította a 4:0-ás végeredményt. Kár, hogy a spanyol légiós korábban begyűjtött egy sárga lapot és így a döntőben nem léphet pályára.

A fináléban a Haladás azzal a Berettyóújfaluval találkozik, mely csak nagy nehezen tudta 6:3-ra legyőzni az NB II-es Érd együttesét, ugyanis a félidőben még a Duna-partiak vezettek 2:1-re.

A Hali-Berettyó derbi vasárnap 14.30 órakor kezdődik az Aréna Savariában

Szólj hozzá!

Számoljuk együtt a fülesbaglyokat!

Tavaly 1300 példányt számoltak össze megyénkben az önkéntesek. 

Az aHang szerint Rogán Antal minisztériuma jogsértő módon hallgat a legutóbbi nemzeti konzultáció milliárdos költségeiről

Miközben 10-ből 6 ember úgy gondolja, hogy a kormány simán csak politikai kampánycélra használta a felmérést.   

12%-kal vezet a TISZA a Fidesz előtt a biztos pártválasztók körében

A Medián januári mérése alapján 51%-on áll az ellenzéki kihívó.

Újabb 50 millió forintos támogatás kap a körmendi tanuszoda

A létesítmény fejlesztésére tavaly is ekkora összeget szánt a Honvédelmi Minisztérium.

200 ezer forint átlagosan a lakbér Győrben

Ezzel lakhatási szempontból szinte a legdrágább város.

Ónos eső bénítja Győrt - óvatosságra int a polgármester

Pintér Bence azt kéri, csak akkor induljunk útnak, ha feltétlenül muszáj.

Rendkívüli közgyűlést tart a RÁBA Nyrt. január végén

Alapszabály-módosításról, vezetőváltásról és saját részvények vásárlásáról is dönthetnek.

Orbán Viktor egy…

Komoly üzenet jelent meg a szombathelyi Árkádia Üzletközpont fényreklámján.

Elaludt vezetés közben egy ittas sofőr Szombathelyen

Előbb padkára hajtott, majd összetört egy parkoló autót.

Hóban, fagyban is dolgoznak a kukásautók Győrben

Zavartalan a hulladékszállítás, de egyes utcákban később érkezhetnek a járatok.

Balesetet okozó embercsempészt ellen emelt vádat a Győri Járási Ügyészség

A rendőrök elől menekült, végül fejtetőre rakta az autót amiben hét embert rejtegetett. 

Szombathely 700 millió forintot kap vissza a magyar államtól

Navracsics Tibor bejelentése szerint, működési támogatásként jár az összeg. 

Emberrablás Győrben: rendőrkézen az összes elkövető

Elfogták azt a férfit is, aki hónapokig bujkált a hatóságok elől - a brutális kényszerítésnek rendőri beavatkozás vetett véget.

Két új teherautó áll munkába a győri Hajléktalanokat Segítő Szolgálatnál

Összesen 28 millió forintért cserélték le a korábbi 18 és 10 éves kocsikat - szalagátvágás nem volt.

Ingyenes filmvetítés és beszélgetés Győrben az Alzheimer-kórról

Díjnyertes dokumentumfilm, majd közérthető, őszinte párbeszéd szakemberekkel.