A korábban vásárolt jegyek megtartására buzdít a szombathelyi AGORA

ugytudjuk.hu 2020-06-05 14:47:00
Már elérhetőek a korábban kihirdetett rendezvények új időpontjai.

Lapunkhoz sajtóközleményt juttatott el az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ, amit az alábbiakban változtatás nélkül közlünk:

Kedves Közönségünk! 

A Kormány által kiadott jogrendnek megfelelően 2020. március 12-óta zárva tartanak az AGORA intézményei, a bel- és kültéri rendezvényeink is elmaradtak.

Partnereinkkel együtt az a célunk, hogy a veszélyhelyzet visszavonása után az AGORA a működését zavartalanul folytathassa, a tervezett előadásokat egy későbbi időpontban megrendezhessük.

Nézőinket a megvásárolt jegyek későbbi időpontra való beváltására buzdítjuk. A rendezvények új időpontját már megtalálják a www.agorasavaria.hu honlapon, illetve az Agora Savaria facebook oldalán.

Mivel a jegybevételek képezik működésünk egyik nagy bevételi forrását, így különösen fontos számunkra és a fellépő előadók számára is, hogy Önök a megvásárolt jegyeket az új időpontban használják fel.

Természetesen azon vásárlók álláspontját is elfogadjuk, akik a jegyvisszaváltás mellett döntenek. Helyszíni jegyértékesítés esetében az AGORA - Jegyiroda nyitásával erre lehetőségük nyílik. 

Kérjük, az aktuális információkért kövessék nyomon honlapunkat és a közösségi médiát.
Köszönjük megértésüket!

Amint a körülmények lehetővé teszik ismét szélesre tárjuk az AGORA kapuit, az elmaradt előadásokat pótoljuk, és nagy örömmel várjuk a KÖZÖNSÉGGEL való találkozást.

Üdvözlettel: AGORA Szombathelyi Kulturális Központ 

Szólj hozzá!

Vidnyánszky emberét ejtőernyőztette volna a soproni színház igazgatói székébe a város fideszes polgármestere

Végül más feladatot kap Fülöp Péter. Az eset kísértetiesen emlékeztet Jordán Tamás ügyére.

A halhatatlan agyagkatonák és az ingyenes múzeumlátogatás a nyár finisében is várják az érdeklődőket Győrben

Augusztus 20-án ingyenesen látogathatók a Rómer Múzeum kiállításai, az Esterházy-palotában pedig kiemelt szakvezetést is tartanak a kínai agyagkatonák tárlatán.

A fehérjék jelentősége a női élet különböző szakaszaiban

A fehérjék olyan elengedhetetlen tápanyagok, amelyek biztosítják az emberi szervezet működését, az izomépítéstől kezdve az immunrendszer megerősítéséig.

‘gusztus 20, ‘kotmányunk ünnepe: így alakulnak a győri szolgáltatások és nyitvatartások a hosszú hétvégén

A boltok többsége bezár, a hulladékszállítás viszont változatlan marad - összegyűjtöttük az egészségügyi ügyeletekkel és a legfontosabb győri szolgáltatásokkal kapcsolatos tudnivalókat is.

Magyarország úgy válik egyre szárazabbá, hogy közben alig csökken az éves csapadék mennyisége

Az ország fele már most egy melegebb klímaövbe került, 2040 után pedig Magyarország kétharmadán a mainál szárazabb éghajlat lehet jellemző.

Elárverezik a sárvári kisposta épületét

54 millió 229 ezer forint a kikiáltási ára.

Természetes megoldások a mindennapi magabiztosságért

Egyre több férfi kutat megbízható megoldások után, amelyek támogatják a teljesítményüket a mindennapok során.

17 karneválozót kellett a hétvégén kórházba vinni Szombathelyen

Összesen 30 ember kellett ellátniuk a mentőknek.

Lesz mit meggyónni: templomok vörösréz ereszcsatornáit lopták el a Szigetközben

A három férfi közül ketten fiatalkorúak, az ügyészség javítóintézeti nevelést indítványozott velük szemben.

Mindössze három szabálysértés miatt kellett intézkedniük a rendőröknek a Savaria Karneválon

Egy, a lezárt területen bekövetkezett közlekedési balesetnél azért kellett helyszínelniük.

Előbb eljátszotta, hogy átutalta a pénzt, majd egyszerűen ellopta a sértett telefonját egy férfi Győrben

A vádlott még egy hamis jogosítvánnyal is megpróbálta meggyőzni az eladót, végül egy 290 ezer forint értékű telefont és fülhallgatót vitt el.

Dragomán Györgytől Varró Dánielig – új évaddal folytatódik a Kalamáris Győrben

Hat ismert alkotó érkezik a Győri Filharmonikus Zenekar irodalmi-zenei sorozatába, amely szeptemberben indul újra a Zichy-palotában.

Időtálló és praktikus megoldások fém kerti tárolók formájában

A fém kerti tárolók alapvetően átalakíthatják a kertünkben uralkodó rendetlenséget.

Magyar Péter jelenti: kritikus napok jönnek Paksnál, centiken múlhat az atomerőmű két turbinájának működése

Bárkákat süllyesztenek a Dunába, fenékküszöb épül, és a Ráckevei-Soroksári Duna-ágból is vizet engednek a folyóba – a miniszterelnök szerint a kedd és a szerda lesz a legnehezebb.

KÁNIKULA: augusztus végéig maradhatnak a hűsítőpontok Győrben, a szociális intézményekhez is jutott palackozott víz

Pintér Bence kezdeményezte az ideiglenes hűsítőpontok további működtetését, közben több mint 1300 palack vizet szállítottak ki a város szociális intézményeibe.