A Parlament költségvetési és igazságügyi bizottság tagjával hajrázott rá az ellenzéki összefogás a kampányra Sárváron

ugytudjuk.hu 2019-10-03 19:44:00
Varga-Damm Andrea bemutatta a Szavazz az összellenzéki erőre! programját, majd még egy fórumon is részt vett a városban.

Október másodikán a sárvári ellenzéki összefogás vendége dr. Varga-Damm Andrea volt, aki a Jobbik országgyűlési képviselője és egyben a költségvetési és igazságügyi bizottság tagja. Varga egy lakossági fórumra látogatott a kisvárosba, ám előtte egy flashmobon vett részt az összefogás tagjaival a Petőfi lakótelepen.

Itt a képviselő asszony bemutatta az ő nevével fémjelzett Dália kampányt, majd a Szavazz az összellenzéki erőre! programot is ismertette a helyiekkel. Végül a lakótelepről egy élő Facebook-bejelentkezéssel üdvözölte a sárváriakat. Varga-Damm Andrea megfogalmazta, hogy régóta figyeli a sárvári ellenzék munkáját, és szerinte nemcsak az összefogás példaértékű, hanem mindazon tevékenység is, amit és ahogyan Németh Zsolt csapata végrehajtott a kampány során. 

17 órától aztán a Nádasdy vendéglőben, lakossági fórumon folytatták a beszélgetést, ahol a korábbiakhoz hasonló módon a felszólalók körbejárták az önkormányzati választások tétjét, és megfogalmazták a súlyponti elemeket.

Varga kiemelte, hogy szükségszerű visszaállítani az egészséges demokráciát, a normális, pártatlan és korrekt médiát, ezáltal tájékoztatást, a versenyképes gazdaságot, és egy olyan köztársaságot, ahol az emberek szabadon, félelem nélkül élhetnek a saját országukban. 

Németh polgármesterjelölt többségében a sárvári emberek életminőség javítását célzó gondolatokról beszélt. Emellett hangsúlyozta, hogy a következő ciklusban, illetve ciklusokban a köveken és a matériákon túl olyan fejlesztéseket is szükségszerűen végre kell hajtani a városban, amely az emberek életkörülményeit pozitívan és megfelelő minőségben tudják befolyásolni. Végig vette a fiataloktól, az aktív korosztályon keresztül, az idősek problémáit, és mindazon kérdéseket, amelyek az emberek mindennapjait érintik, az egészségügytől, a tisztaságtól, az utak állapotáról, a parkoláson keresztül a közbiztonság kérdésköréig. 

Németh végül megfogalmazta, hogy a tét sokkal nagyobb, mint valaha is volt, hiszen a kontroll és az önkontroll kérdéséről, a működtetéséről, és tarthatóságáról is szól ez a választás. Németh biztos abban, hogy október 13-a után egy erős, egységes frakcióval fognak részt venni a következő időszak önkormányzati munkájában.
 

Szólj hozzá!

Bezár Szombathelyen az Art Cafe

Január 31-én lesz az utolsó nyitvatartási nap.

Adó-visszatérítéssel csapdáznak az adathalászok - most épp a NAV nevében küldenek csaló e-maileket

Az adóhivatal figyelmeztet: e-mailben és sms-ben érkező „NAV-os” üzenet mindig gyanús, senki ne kattintson a linkekre!

Rendkívüli hír: januárban rezsistopot vezet be a kormány

A kabinet átvállalja a fűtési többletköltségeket - Orbán Viktor szerint a családokat nem hagyják magukra a rendkívüli hidegben.

Nem akart kiköltözni, inkább robbantással fenyegetőzött egy férfi Győrben

Az ítélet szerint ezzel terrorcselekményt követett el. 

Pintér Bence: „behazudta a Fidesz, hogy bezárnak a temetők januártól”

A polgármester szerint hiábavaló volt a kormánypárti frakció „halálkampánya” Győrben.

Könyvtári Minőségi Díjat kapott a szombathelyi Berzsenyi Dániel Könyvtár és az AGORA

Az AGORA pedig közművelődési minőség díj elismerésben részesült.

Egy szombathelyi borozóban húzott be komájának egy férfi

Maradandó szemsérülést szenvedett az áldozat.

Hivatalos: A Guri Serház ebben a formájában megszűnik Szombathelyen

Új brandet épít a söröző csapata. Kisüzemi, német és cseh sörök kerülnek a csapra.

Magyar Péter elment a strasbourgi gazdatüntetésre, Nagy István pedig itthonról üzenget - a Mercosur-megállapodás margójára

A Fidesz és a TISZA végre egyetért valamiben - ettől függetlenül mégis mindenki a másikra mutogat. 

„Európa mellett, Magyarországért” - nyílt levelet tett közzé az aHang

Volt miniszterek, diplomaták és művészek közös levélben üzentek: Magyarország helye az Európai Unióban van.

A győri Fidesz most szignózott ki magának 705 millió forintot

A sajtószabadságba pedig 2 lábbal szálltak bele. 

Rezsicsökkentés kontra valóság - az energiapolitikán beefel Orbán Viktor és Magyar Péter

A kormány a rezsicsökkentés megszűnésével riogat, míg a TISZA több lábon álló ellátást ígér.

A Petőfi utcában vívott szabadságharcot egymással két férfi Szombathelyen

A helyszínre érkező rendőrök kényszerítették őket fegyverletételre.

Szakmai nap várja ma a hobbikertészeket Győrben

Délután kettőtől, a részvétel ingyenes. 

Fényes nappal lopott rollert egy férfi Győrben - háromszor is

Végrehajtandó szabadságvesztés is lehet a vége. 

Romániába igazolt Pődör Rebeka

A Craiova együttesénél folytatja pályafutását.

Megszűnik Szombathelyen a Guri

Soroljuk az okokat, meg fogsz lepődni!