A klímahelyzetről is vitáztak a civilek Szombathelyen

Nagy Donát 2020-01-23 06:06:00
A Jelenségek vitaestet már sokadik alkalommal rendezték meg egy belvárosi pubban.

Klíma: hiszti vagy válság? - ezzel a címmel rendeztek moderált beszélgetést Szombathely belvárosában kedd este.

A szervezők szerint egyre több embernek van igénye arra, hogy megoszthassa gondolatait, és kifejtse álláspontját különböző témákban. Sőt, nem árt, ha meg is kell védeni azokat. Erre a célra jött létre a JELENségek vitaest sorozat.

A társaság a nyílt vitaesttel népszerűsíti a vitakultúrát Szombathelyen, amivel reményeik szerint szélesebb látókört, meggyőzőbb érvelést, jobb kommunikációs képességek és egyéb jó tulajdonságokat fognak elsajátítani a résztvevők.

Jelenségek

Idei első vitaestünk. Köszönjük, hogy eljöttetek!

Ezen a héten az elektromos autók használata mellett az ausztrál tüzek is érintőlegesen szoba kerültek, olyan témákkal egyetemben, mint a fúziós reaktorok, valamint az alternatív energiaforrások.

A tervek szerint kéthetente más-más témában fog folytatódni a vitasorozat.

Szólj hozzá!

Idén is a Paks nyerte a Magyar Kupa döntőjét

Büntetőpárbaj végén fricskázták meg újra a Ferencvárost.

Vádemelési javaslatot tett a rendőrség a szombathelyi zebrás kettős gázolás ügyében

Maradandó fogyatékosságot eredményező közúti baleset gondatlan okozása vétség miatt folytattak büntetőeljárást.

Danny Van Poppel nyerte a Tour de Hongrie győri befutóját

A 100 éves verseny első szakasza az ETO Parkban ért célba, Pelikán János a legjobb magyar.

Kitüntették a mentők Ágh Pétert

Az indoklás szerint a képviselő példaértékűen támogatta a mentők munkáját és fejlesztéseit.

Győrszentiváni siker! Újra nyitva a Lakossági Információs Iroda

Hat hónapnyi herce-hurca után újra lehet helyben intézni egy csomó mindent. 

Mennyire ismerjük a testünk működését?

Időről időre helyet kapnak a hírekben olyan betegségek, állapotok, amelyek az adott ország lakosságának jelentős részét érintik.

Veréssel fenyegettek meg egy szombathelyi önkormányzati képviselőt

A képviselő kitiltotta a férfit a szociális bérlakásokból, emiatt akart rá kezet emelni.

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.