2020. augusztus 15-én és 16-án tartják az első hivatalos magyarországi Comic Con-t. A geek-ek fellegvára eddig váratott azzal, hogy bejelentse, kik lesznek a sztárvendégek, de a Nerdblog most azt írja, hogy

De mellette érkezik a Magyarországon forgatott Vaják sorozat Anna Shafferje is, aki Triss-t formálta meg a tévé képernyőkön. A Nerdblog hozzáteszi, hogy Lambert is dolgozott már nálunk, Budapesten forgatta A harag napját és a Metamorfózist.

Sokan hajlamosak alábecsülni a megfelelő garázskapu méretének fontosságát. Persze, sokan csak arra gondolnak, hogy elég széles és magas legyen az autójuk számára. Azonban ennél azért jóval több tényezőt kell figyelembe venni.
A város olyan pontjain is lehet majd nyargalni, ahol egyébként nem lehet futni.
Erre szokták mondani, hogy azért ennek van egy diszkrét bája.
Az épületek vízellátása az évek során nagy változáson esett át. A legújabb technológiáknak köszönhetően a modern szivattyúk lenyűgöző teljesítménnyel bírnak, miközben a környezet megóvására is fókuszálnak.
A Zöld lépések program keretében megkezdődött a tartályok kiosztása, a cél a fenntarthatóbb városi működés erősítése.
A sárvári cégük közül egyedül a Városgondnokság lát el közfeladatokat.
Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.
A sértett napokig feküdt a földön, végül a mentőautóban meghalt.
Egy március 15. beszéd csapott át kampánybeszédbe.
Állami kitüntetésben részesült Sági József, és Szinetárné Márkus Teréz, a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium tanára.
Vagyis előre egyeztetett, szűk körben mondta el, hogy aki a Fideszre szavaz az a békére szavaz.
A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.
Tudósokat, pedagógusokat, művészeket és közszolgálatban dolgozó szakembereket is elismertek a nemzeti ünnephez kapcsolódóan.
Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul.
A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.
Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.
A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.
