A Falco elleni siker másnapján elhunyt a Körmend játékosának édesapja

Vágvölgyi Bálint 2019-03-18 20:01:00
A klub támogatásáról biztosította a fiatal játékost.

Az újabb idegenbeli siker okozta örömünk egy napig sem tartott, hiszen a felszabadult boldogság helyét a gyász, az együttérzés vette át. A Falco elleni siker másnapján érkezett a hír, hogy klubunk játékosa, Balogh Máté elvesztette édesapját.

Nehéz elképzelni, átérezni, milyen lehet az, amikor egy épp a nagykorúság küszöbén álló fiatalember szembesül azzal, hogy édesapja már csak lélekben segíti, támogatja tovább életútján. Az, akire mindig, minden helyzetben számíthatott, aki a legjobbat akarta neki, aki mindenben támogatta.

Nemrég még kóstolóval kedveskedett a klub játékosainak, munkatársainak, most pedig múltidőben kell beszélnünk róla. Nehezen felfogható, és szinte elfogadhatatlan, ami történt. De az élet néha kegyetlen, kénytelenek vagyunk tudomásul venni azt, ami történt.

Egy biztos: Máté, öccsével és édesanyjával együtt mindenben számíthat ránk, új, választott családjára, a körmendi kosárlabda közösségére. Mellette, mellettük állunk, együtt érzünk velük! És osztozunk fájdalmukban, gyászukban.

- adta hírül az Egis Körmend honlapja.

Szólj hozzá!

Győr és Szombathely polgármestere 8 másik város vezetővel együtt fordul a kormányhoz annak érdekében, hogy csökkentsék az önkormányzatok terheit

A Megyei Jogú Városok Szövetségének heti ülésén további partnereket keresnek az érdekérvényesítéshez.

A modern geometrikus lámpák vonzereje

Elgondolkodtál már azon, miért vonzódunk annyira a geometrikus formákhoz a belsőépítészetben?

12 méteres, besétálható röpdével várja a látogatókat idén a szombathelyi díszmadár kiállítás

Nem szajkózzuk tovább, hogy megint papagájoktól lesz hangos az oladi iskola tornaterme.

23%-kal drágább a gáz, mint tavaly és 4,3%-kal nőttek átlagban a fogyasztói árak

A kormány tovább harcol az áremelések ellen, csak az a fránya infláció ne lenne.

14 kiló marihuána volt a kocsijában, és nem tudta kifizetni a tankolást

A kapuvári kút dolgozói hívták a rendőröket. A folytatást nem nehéz kitalálni.

Elkészült a „KÉKTÚRA mozdony” és a „KÉKTÚRA motorvonat” – matricázott járműveket mutatott be a GYSEV Kőszegen

A környezetbarát közlekedési formákat népszerűsítő járműveken szlogen is olvasható: „Vonatra szállok – túrázni indulok”.

Adj vért, és ments meg három életet! 

Itt és ekkor adhatsz vért Győrben.

Az örökbefogadás mibenléte és rejtelmei

Az örökbefogadás különleges köteléket teremt az új szülők és a gyermek között, ami komoly kérdéseket vethet fel, jóval túlmutatva a hétköznapi családi kapcsolatokon.

Gázolás miatt ítélt el a bíróság egy szombathelyi taxist

400 ezer forintot kell fizetnie, és egy évre bevonták a jogosítványát.

300 ezer forintra büntették a Szombathelyi Haladást a szurkolók rendbontása miatt

A soron következő bajnoki meccsen egy szektort le is kell zárni a szankció miatt.

Antal Imre és Kósa Roland ugyanazt a problémát akarták megoldani ma reggel

A dolog szépséghibája, hogy egymástól 200 méternyi távolságra. 

Szombathelyen nem lesz unalmas az ősz! - Telt házas estékre készülhet az AGORA

Pintér Béla, Mező Misi, Doszpot Péter és egy kis Halloween a Víztoronyban. 

Enyhítené a kormány az Otthon Start program feltételeit

Társadalmi egyeztetésen a támogatott lakáshitel szabályainak módosítása. 

Őszi kulturális kavalkád a Rómer Múzeumban

Programajánló hűvös napokra. 

Zebrán gázolt egy nő Szombathelyen

A sértett súlyos sérülést szenvedett, a vádlottat eltilthatják a vezetéstől.

Horogra akadt egy orvhalász Mosonmagyaróvárnál

Engedélye nem volt, de tiltott halászeszköze igen.