867 milliárd dollárra perelték be az NFL-t "pornográf tartalom" miatt

ugytudjuk.hu 2020-02-07 08:55:00
J-Lo és Shakira félidei műsora valakinél kiverte a biztosítékot.

Egy keresztény aktivista a Super Bowl félidei show-ja miatt 867 milliárd dollárra perelte be az NFL-t - írja a sport1tv.hu.

A Kansas City Chiefs-San Francisco 49ers Super Bowl szünetében Jennifer Lopez és Shakira Miamiban, igencsak lenge öltözékben szórakoztatta a közönséget. Emiatt egy keresztény aktivista 867 milliárd dollárra perelte be az NFL-t és a Pepsit.

Shakira & J. Lo's FULL Pepsi Super Bowl LIV Halftime Show

Shakira & J. Lo perform at the Super Bowl LIV Pepsi Halftime Show. Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBu Check out our other channels: NFL Vault http://www.y...

Dave Daubenmire azt mondja, „a házában pornográf tartalmak” terjesztését ismerte fel, ahogyan az egy ötperces Facebook-videóban bejelentette. „Pornográf tartalomként sorolták be a Halftime-Show-t? Volt bármiféle figyelmeztetés arra vonatkozóan, hogy a tizenkét éves fiad, akinek a hormonjai éppen csak elkezdtek fejlődni, ezt szexuálisan izgatónak találhatja?” – kérdezte Daubenmire.

Az NFL egyelőre még nem reagált a dologra.

Szólj hozzá!

KSH: 764 ezer forintra nőtt a bruttó átlagkereset májusban

A nettó átlagkereset meghaladta az 535 ezer forintot, a reálbérek pedig 9 százalékkal emelkedtek egy év alatt.

Új szolgálati autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ

A Versenyképes Járások Program támogatásával beszerzett jármű a sürgős gyermekvédelmi beavatkozásoknál és a 34 településen dolgozó szakemberek mindennapi munkájában is segítséget nyújt.

Már nem Kondora Bálint a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke

Június 15-én jegyezte be a bíróság a változást.

Határérték alá csökkent az azbeszt kiporzás a szombathelyi Oladi Plató közelében

Négy helyen végzett mérést az önkormányzat: a Síp utcában két helyen a Sáfrány és a Márton Áron utcában. A kormány a héten dönthet az azbeszt-helyzet kezeléséről.

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.