Megmozdult fél Szombathely, rengetegen vannak a KISZ-lakótelepen

ugytudjuk.hu 2019-09-14 10:45:00
Elstartolt a 6. KISZ Lakótelepi Nap.

Immár 6. alkalommal rendezik meg a KISZ Lakótelepi Napot. Az egész napos rendezvényt dr. Puskás Tivadar Szombathely polgármestere és Nemény András, a választókerület képviselője, az Éljen Szombathely! polgármesterjelöltje nyitotta meg szombaton délelőtt.

A polgármesteri bevezető után Nemény András azt mondta, bármit is hoz a jövő, ő a következő években is ott lesz a KISZ Lakótelepi Napon. Ha polgármesterként, akkor polgármesterként, ha pedig civil szombathelyi polgárként, akkor úgy.

"De azt megígérhetem, hogy a rendezvényt mindenhogyan támogatni fogom"

- zárta szavait Nemény.

Felszólalt Németh Ákos is, a Százhold Lakópark Egyesület nevében, aki elmondta: nagyon örül, hogy újra részt vehetett az esemény szervezésében és bárhogy is alakuljon a jövő, ő és a szervezet is támogatni fogják a KISZ-napot.

Egészen este kilenc óráig várják az érdeklődőket különféle programokkal a rendezők. Délután egy órától keverék kutyaszépségversenyt tartanak, kettőtől a Dési Általános Iskola diákjai lépnek fel, négy órától salsa bemutató lesz, este hét órától pedig a Mokka együttes fog zenélni.

A teljes program ITT található.

Szólj hozzá!

Drogbotrány Zalaegerszegen - Hadházy Ákos szerint egy városi fideszes politikus érintett egy Szombathelyen rendezett kábítószeres buliban

A parlamenti képviselő szerint kábítószer használat miatt elterelésre küldtek egy önkormányzati képviselőt, a vállalkozó haverjait pedig le is tartóztatták.

Új szintre emelkedik a kisautók tuningja

Képzelje el, hogy egy ikonikus kisautó formavilágát tapasztalt német tuningmesterek keze formálja még különlegesebbé. Az autótuning világa mindig a kreativitás és a technológia együttműködéséről szól, mely a mindennapi közlekedést teszi különlegessé.

Holttestet találtak Győrben az Ifjúság körúton 

Nem merült fel bűncselekmény gyanúja.

Orbán Viktor amerikai védőpajzsa nem is annyira fényes, mint, ahogy próbálják beállítani

Igazából egy swap-megállapodásról szól a kormány amerikai garanciája.

Festési eszközök: melyik a legjobb választás?

Az otthoni felújítás során fontos, hogy a megfelelő festési eszközök mellett dönts.

Okorn kihagyta a szűkített keretből Váradit

Szombathelyen kezd a magyar férfi kosárlabda-válogatott.

Orbán Viktor szerint ha ő nincs, akkor „rezsicsökkentés nuku”

A miniszterelnök a Kossuth rádióban faragta tovább a saját szobrát. 

Az aglaonema: a beltéri trópusok színpompás lakója

Az aglaonema, más néven rákvirág, a szobanövények közt egy igazán figyelemre méltó darab.

Orbán Viktor engedélyt adott a „firkás” minták felhasználására

Megnyugodhat mindenki, jó fej volt a miniszterelnök. 

Gulyás Gergely a Kormányinfón: megerősíti a kormány a gyermekvédelmet

A miniszter szerint megduplázzák a nevelőszülők járandóságát, új csecsemőotthon épül, és kétszáz gyámügyi állás jön létre.

Orbán firkálmánya letarolta a netet – de hiába, pólóra nem kerülhet

Jogvédett alkotásnak számít a miniszterelnök rajza, a gyártók sorra utasítják el a megrendeléseket.

Továbbra is erősek a külföldi vevők a magyar lakáspiacon – tavaly 309 milliárd forintért vásároltak ingatlanokat

A legtöbb vevő Németországból érkezett, de sok a kínai és a vietnámi érdeklődő is. 

Megállás nélkül dolgoznak - nagy erőkkel gyűjti a lehullott lombot a Győr-Szol

A város több pontján egyszerre zajlik a takarítás, a szolgáltató a lakosság türelmét kéri.

Buborékok bűvöletében: a légpárnás fólia varázsa

Valószínűleg már te is találkoztál a mindennapok során az apró, légbuborékokkal teli fóliával, amelynek pukkanása szinte lezser kikapcsolódást nyújt.

Elkapták a rendőrök a kőszegi becsületkasszák kifosztóit

Két borsodi fiatal nem tisztelte a kisváros hagyományait.