Egyetlen nap alatt 26 millió forintnyi állami hirdetés jelent meg Habony Árpád volt lapjában

Fehér Buda 2018-12-16 10:01:00
Alig maradt hely a híreknek.

Hatalmasat ment pénteken a Lokál nevű, ingyenes lap. A 16 oldalas újságban csak két apró cikknek volt hely, mert durván 13 oldaldon népszerűsítették magukat az állami cégek, írja a Magyar Hang.

A hirdetések között elvesző cikkek egyike természetesen arról szól, hogy „ellenzéki vandálok gyújtogattak Budapesten”, benne agresszív csürhének nevezi a tüntetőket. De írtak arról is, hogy „hazudik az ellenzék a munkatörvényről”, emellett már csak a Rádió 1 műsorvezetőjéről, Cookyról fért be egy rövid bulvárhír a lapba.

A Lokál 150 ezer példányszámban jelenik meg, a  budapesti tömegközlekedési eszközökön, ingyen terjesztik őket. A Magyar Hang összeszedte, hogy a lapban listaáron egy teljes oldalnyi hirdetés ára bruttó 2 millió 180 ezer 250 forint. A hirdetéseket összeadva pedig kiszámolták, hogy egyetlen nap alatt több mint 26 millió forintot költött el az állam Habony Árpád volt lapjában, amit nemrégiben felajánlott a fideszes médiaalapítványnak.

Szólj hozzá!

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”

Parkoló autókat rugdosott egy férfi a győri Ipar utcában

A rendőrök vetettek véget a tombolásának.

Szombathelyi iskolában történt verekedés miatt kell egy fiúnak a bíróság elé állnia

Az elkövető a sértettet tenyérrel arcon, ököllel orrba ütötte.

Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön

Szerdán és csütörtökön is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország jelentős részén - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéseiből.

Elindult a turisztikai szezon: éberségre int a rendőrség

Győr idén is színes programkínálattal, történelmi látnivalókkal és gasztronómiai különlegességekkel várja a látogatókat, de nem árt figyelni néhány dologra.

Három megye 1-es foci csapattal vág neki a 2025/2026-os szezonnak Szombathely

A Király, az Akadémia, és a Haladás is ott lesz a megyei elitben.

Egy igazán sokoldalú céginformációs rendszer

Cégvezetőként vagy egyéni vállalkozóként sokszor van szükségünk arra, hogy leendő partnereinkről minél részletesebb és megbízhatvóbb információkat gyűjtsünk.