Köszönöm a megtisztelő bizalmat. Zenészként és intézményvezetőként is pontosan tudom, milyen értékeket képvisel a magyar zenei élet, és mennyi megoldandó feladat áll előttünk; helyettes államtitkárként ezért a területért felelősen, szakmai párbeszédre építve fogok dolgozni - ezt írta Popa Gergely, a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatója friss posztjában.

Popa zeneművészetért felelős helyettes államtitkári kinevezést kapott. Ezt pedig egy Nagy Ervinnel, kultúráért felelős államtitkárral készült közös fotóval jelentette be.
|
Tetszik, amit csinálunk? Támogasd adományoddal a munkánkat segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét! Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004. A közlemény rovatban tüntesd fel, hogy az általad küldött pénz adomány. |
