Mint arról beszámoltunk Nemény András (Éljen Szombathely!) polgármester nemrég bejelentette, hogy hamarosan több útfelújítás is megindul a városban. Többek között hamarosan startol a TOP Plusz programban korábban már meghirdetett utak rendbetétele. Ezek között van a Hunyadi út, Vásárcsarnoktól a Lidlig terjedő szakasza is.
Erre a munkára 438 millió forint tervezett a városvezetés által megbízott szakember.
Június 24-én, szerdán, 16:30-kor lakossági fórumot tartanak a Víztoronyban, itt tájékoztatást adnak a tervekről, és meghallgatnak minden véleményt is - tájékoztatott Kelemen Krisztián (Éljen Szombathely) a körzet önkormányzati képviselője.
|
Tetszik, amit csinálunk? Támogasd adományoddal a munkánkat segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét! Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004. A közlemény rovatban tüntesd fel, hogy az általad küldött pénz adomány. |
