A Mathias Corvinus Collegium szombathelyi képzési központja július 9-én látja vendégül az, Országos Mentőszolgálat mára menesztett szóvivőjét, Győrfi Pált.
"A jelen kihívásaival küzdve ritkán foglalkozunk a bizonytalan jövővel, pedig testi-lelki egészségünk megőrzése érdekében fontos lenne előre is tekinteni. Mit tehetünk már ma egy egészségesebb, boldogabb holnapért? Hogyan használhatjuk a technológiai fejlődés és a mesterséges intelligencia lehetőségeit a mindennapokban?" - írja az ajánlószöveg a “Nézzünk a jövőbe! Egészség 2.0” címet viselő beszélgetéshez.
A szervezők felhívják a figyelmet, hogy a rendezvény látogatása ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
|
Tetszik, amit csinálunk? Támogasd adományoddal a munkánkat segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét! Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004. A közlemény rovatban tüntesd fel, hogy az általad küldött pénz adomány. |
