A Fidelitas Győr-Moson-Sopron megyei elnöke a Győr + új vezérigazgatója

Farkas Bazsi 2025-12-17 16:35:42
A hírcentrum vezetője pedig a Mediaworksben edződött rutinos szerkesztő. 

Kijelölték a Blikktől érkező, majd a Blikkhez távozó Kolossváry Balázs utódját a győri önkormányzati médiacég, a Győr Plusz Média Zrt. élére - számoltunk be róla korábban.

Fotó: Fidelitas Győr

Január 1-től az új vezérigazgató Tóth Rebeka lesz, míg a hírcentrum munkáját Forgács Bernadett irányítja.

A Media1 szakportál nézett utána a frissen kinevezett médiavezetőnek. 

Tóth Rebeka pedig nem más, mint Győr-Moson-Sopron megyei Fidelitas (Fidesz ifjúsági szervezet) elnöke.

A Media 1 egyik olvasója több olyan fotót is elküldött, amikor Tóth Rebeka a Fidelitassal együtt akciózott még a közelmúltban. 

A politika mellett a tévézés sem áll messze Tóthtól. Igaz eddig nem készítőként, hanem szereplőként vett egy tévéműsorban: a TV2 Nagy Ő című realityjében Tóth Lilla Rebeka néven, Tóth Dávid olimpikon kajakozó szívét próbálta meghódítani a tévénézők szeme láttára – egyébként sikertelenül, ugyanis idő előtt kellett távoznia a műsorból. Pedig a Liner.hu a műsor egyik legcsinosabb és legvonzóbb versenyzőjeként emlegette őt.

Fotó: liner.hu

Kicsit több szakmaiságot képvisel Forgács Bernadett, aki korábban a MediaWorksnél dolgozott vezetőként. 2019-es cikkében a Media1 azt írta, hogy Forgács Bernadett tartalomfejlesztésért felelős igazgató lett a Lapcom Kiadónál. Ez azt jelentette, hogy ő felügyelte a Kisalföld főszerkesztőjének munkáját is.

Arról a nőről van szó, aki 2014-től a Fejér Megyei Hírlapban megjelent, meghekkelt Orbán-interjút követő kirúgási hullámig a Mészáros Lőrinc felcsúti polgármester-nagyvállalkozó által bekebelezett, Veszprém megyében megjelenő Naplónak volt a főszerkesztője, akkor még Németh F. Bernadett néven, majd egy idő után rehabilitálták és ő lett az akkor még Heinrich Pecina nevén lévő Hajdú-bihari Napló, az Észak-Magyarország és a Kelet-Magyarország című megyei napilapok tartalomfejlesztési vezetője - írta a lap.

Forgács 2024. szeptember 1-től tért vissza a veszprémi Naplóhoz, ahol főszerkesztő lett.

Most pedig a Győr Plusznál folytatódik a karrierje. 

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogasd adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Változik a Budapest-Győr-Szombathely-Sopron vasútvonal menetrendje

Karbantartási munkák miatt több ütemben vágányzár lép életbe január közepétől.

Forró tea, nyitott ajtók a hideg napokon - a DK szerint a segítségnyújtás karácsony után is fontos

Országszerte és Győrben is segítő kezet nyújt a Demokratikus Koalíció a rendkívüli téli időben.

Meghalt Tarr Béla 

A magyar film egyik legkövetkezetesebb alkotója 71 éves volt.

Gizi sem grillezik már többet Szombathelyen

Bezárt a Belsikátor népszerű kifőzdéje. 

Bekuckózott méhek okoztak riadalmat Oladon

Egyelőre hagyják őket tovább szenderegni.

Fűkaszát és alkoholt loptak Sitkén

Egy kis munka, egy kis szórakozás.

Közel félmillió forint kárt okozott egy soproni szállodának egy német férfi 

Angolosan távozott, csalással vádolja az ügyészség. 

Csigatörő mester és dalos kedvenc – az énekes rigó lett 2026 év madara

Az MME szavazásán győztes madár nemcsak szép énekével, hanem különleges szokásaival is belopja magát a természetbarátok szívébe.

„A nemzetek korszaka jön” - Orbán Viktor újra lerajzolta alternatív valóságát a Karmelitában

Évnyitó, nemzetközi sajtótájékoztatót tartott Orbán Viktor, ahol a kormányfő külpolitikáról, Brüsszelről, gazdaságról és a 2026-os választás tétjéről beszélt - ismerős panelek, kevés újdonság, önkritika nélkül.

Tömeges rosszullét történt egy zalaegerszegi középiskolában

Több mint 440 diáknak és felnőttnek kellett elhagynia az intézményt.

34 éves korában meghalt Dudás Miklós világbajnok kajakozó

Értesülések szerint otthonában hunyt el a londoni olimpia hatodik helyezettje.

Megvan a Jobbik jelöltje az 1-es győri választókerületben 

Nemesné Nagy Izabella Kornélia indul a mozgalom színeiben - fókuszban a devizakárosultak.

Haszontalan médiaposztokról is beszélt Máhr Tivadar, sárvári alpolgármester újévi köszöntőjében

Ne ezekben lássuk meg az élet értelmét - tette jó tanácsként 2026 tarisznyájába.

Autó ütközött segédmotorkerékpárral Celldömölkön

Nem adott elsőbbséget, most eltilthatják a vezetéstől. 

Új regionális autópálya-matricát vezetnek be az M1-re 2026-tól

A bővítési munkák idejére kedvezményes, négy vármegyére érvényes éves matricát kínálnak az autósoknak.

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.