Átmenetileg bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálat az ETO Parkban

ugytudjuk.hu 2025-12-15 16:21:43
Technikai okok miatt és csak néhány napra.

Átmenetileg bezárt az ETO Parkban működő ügyfélszolgálati iroda, közölte ügyfeleivel a Győr-Szol Zrt. A közszolgáltató tájékoztatása szerint az ETO Park üzletközpont I. emeletén található ügyfélszolgálat 2025. december 19-ig technikai okok miatt nem fogad ügyfeleket.

Fotó: MTI/Krizsán Csaba

A zárva tartás ideje alatt az ügyintézés a Győr-Szol másik két, Jókai utcai és Orgona utcai ügyfélszolgálati irodájában zavartalanul zajlik, a megszokott nyitvatartási rend szerint. Az Orgona utcai ügyfélszolgálat (Győr, Orgona u. 10.) hétfőtől szerdáig 8 és 16 óra között, csütörtökön 8 és 17 óra között, pénteken pedig 8 és 14 óra között tart nyitva, a pénztár minden nap fél órával korábban zár.

A Jókai utcai ügyfélszolgálat (Győr, Jókai u. 7–9., Jókai parkolóház) hétfőn, kedden és szerdán 8–16 óra között, csütörtökön 7–19 óra között, pénteken 8–14 óráig fogadja az ügyfeleket, szintén a pénztár korábbi zárásával. Telefonon a hiba- és kárbejelentés éjjel-nappal elérhető, míg a telefonos ügyfélszolgálat munkanapokon 7 és 16 óra között hívható.



Szólj hozzá!

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.