Magyar Péter: Orbánék, a mesterséges intelligenciával gyártották a kamu adóemeléses dokumentumokat

Farkas Bazsi 2025-12-02 10:27:02
Amit összedobtak, még hamisítványnak is ócska - állítja a pártvezető.

"Orbán propagandistái nem csak a gonoszság, de a haszontalanság jelképei is: még hamisítani se tudnak rendesen. 
Úgy tűnik, ebben a kampányban a Mészáros Lőrinc tulajdonában álló Indexnek jut az a dicstelen feladat, hogy mindenféle kamu, hazug áldokumentumokat hozzanak nyilvánosságra, amikre hivatkozva a pánikoló Fidesz a saját táborát riogathatja. Mert rajtuk kívül már senki nem hisz nekik" - írja friss közleményében Magyar Péter, a TISZA-párt elnöke.

A politikus így folytatja: "Nem tudom, hány milliárdot költ a Fidesz amerikai kampánytanácsadókra, de amit összedobtak, még hamisítványnak is ócska: egy középiskolás is megmondja, hogy a kamu dokumentum AI-generált. Ahogyan a rólam készült lejárató képek is azok voltak, amiket aztán a megyei lapjaikban terítettek.

Bosszankodhat a maffiafőnök, hogy miért tartja el propagandisták és álhírgyártók ezreit, ha még egy valódinak tűnő dokumentumot sem tudnak összeollózni.

De bármit hamisítanak, bármilyen színvonalon, az orbáni hazugság már nem működik: minden valódi kutatás és az október 23-án résztvevő százezrek is azt mutatják, ahogyan a jelöltállításon szavazó 300 ezer ember, vagy a Gajdos László mellett kiálló 250 ezer ember is: a magyarok többsége már nem hisz nekik.

A TISZA vissza fogja adni az embereknek azt, amit elloptak tőlük másfél évtized alatt: bevezetjük a vagyonadót, hazahozzuk a magyaroknak járó uniós forrásokat, zéró toleranciát hirdetünk a korrupcióval szemben. A pénzt pedig egy működő ország felépítésére fogjuk fordítani: adócsökkentésre, nyugdíjemelésre, gyermekvédelemre, közlekedésre, az egészségügyre és az oktatásra."

Szólj hozzá!

Győr környéki programok a hétvégére

Advent harmadik hétvégéjén sem kell otthon kuksolni.

Több lépcsőben emelkedik az alanyi adómentesség bevételi határa

2026-tól évről-évre nő a keret, egyszerűbbé válhat a kisvállalkozások adózása.

Hogyan váljék gördülékeny folyamattá a vállalkozásod vezetése?

Manapság a sikeres vállalkozások számára a hatékonyság és az ügyfélkapcsolatok minősége kulcsfontosságú. A modern technológiai megoldások révén a cégek könnyebben kezelhetik napi feladataikat, és több időt fordíthatnak a stratégiai tervezésre.

Kiterjesztette a kormány a 3 százalékos lakáshitelt: zártkerti ingatlanok tízezrei válhatnak elérhetővé

A „belterületi” szó törlésével jelentős változás lépett életbe az Otthon Start szabályaiban.

Elkészült a talajvíz-monitoring rendszer első üteme Győrben

Bácsán, Kertvárosban és Győrszentivánon már működnek az új kutak, amelyek a város talajvíz helyzetét figyelik.

Íme a győri vásárcsarnok ünnepi nyitvatartása

Még szenteste napján délelőtt is vásárolhat, aki csak az utolsó pillanatban ér rá. 

Gyakorlatban ismerkedtek a hulladékgazdálkodással a Széchenyi István Egyetem hallgatói

A GYHG szakmai központja idén is tárt kapukkal várta a jövő környezetmérnökeit.

Gulyás Gergely a Szőlő utcai visszaélésekről: a rendőrség veszi át a javítóintézeteket

Bűncselekmények, elmaradt ellenőrzések és egy későn felismert rendszerhiba árnyékában keresi a felelősöket a kormány.

A szombati szabályok lesznek érvényesek az áthelyezett munkanapon Győrben

December 13-án módosul a parkolási rend a felszíni zónákban.

Vonatpótló busz jár Győr és Csorna között december 12-én

Egynapos vágányzár miatt módosul a közlekedés a GYSEV vonalán.

Elhunyt Balázs Péter

A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, rendező 82 éves volt. 

Az ellenállhatatlan gyémánt és arany csillogása

A gyémánt az örök vonzalom jelképeként ismeretes.

Bezárta volt barátnőjét a házba és nem engedte ki egy celldömölki férfi

Aztán fiával együtt kezdte el ütni a nő új párját.

Tavaly övék volt az Év szaloncukra, idén lehúzta náluk a rolót a Nébih

Szennyezett falak, eldugult lefolyók, 1129 kg zár alá vett élelmiszer, egyes dolgozók lejárt alkalmassági papírokkal dolgoztak.

„Vége van” - Magyar Péter szerint azonnal le kell mondania a kormánynak a Szőlő utcai gyermekbántalmazás után

Orbán Viktort és a köztársasági elnököt is felszólította: haladéktalanul ki kell írni a választásokat.

Hiába munkanap a szombat, jönni fog a kukásautó

A hulladékudvarok is nyitva lesznek.