ISIS Hotel újra régi fényében

ugytudjuk.hu 2025-04-24 09:01:00
Lakások, irodák, rendelők átlagos áron, nem átlagos helyen, műszaki tartalommal és szolgáltatással!

Ahogy arról egy rövidhírben beszámoltunk már: új tulajdonosa van a szombathelyi ISIS Hotelnek. Az ingatlant megvásárló cég ügyvezetője, Gerencsér István osztotta meg velünk gondolatait:

Az én korosztályom még emlékszik, hogy az ISIS hotelben lenni, dolgozni, vendégeskedni, vagy csak a dollárboltban vásárolni privilégium volt.

 

Aztán jött a Gösser söröző, Chiky disco jó zenékkel, menő arcokkal, menő cuccokban szóval az épület mindig exkluzivitást árasztott magából, még a letűnt szoc érában is.

Most vissza emeljük erre szintre, újra büszkén mondjuk ISIS-ben van lakásom, irodám rendelőm....

Egy esztétikus homlokzati megjelenést szeretnénk az épületre. Három dimenziós elemekkel, műszakilag 15cm hőszigeteléssel, 3 rétegű új modern nyílászárókkal. A földszinti üzletek egy egységes homlokzati megjelenést kapnak.

Funkciót tekintve negyedik szintig terveink szerint újra üzleti ingatlanok kerülnek. Irodák, rendelők, szolgáltatók, szalonok, egyéb vállalkozások.

Az ötödik szinttől lakások kerülnek kialakításra. A lakások többsége 30-40m2 nagysággal, nappali,-konyha + hálószoba fürdő típusúak.

Az épület teljes belső felújítása mellett 2 új lift is beépítésre kerül.

 

Lesz 7 db olyan exkluzív lakásunk, ahova liftből a tulajdonos közvetlen a lakásba lép be. Ezek azok a lakások, ahol a tulajdonos az ágyában kortyolgatott kávézás közben az Isis szentély csodálatos panorámáját élvezheti. Persze ha felhúzza az elektromos zsalúziát. :)

A lényeg a végére marad: A rezsi költségek alakulása. Többszöri gépészmérnöki, kivitelezői egyeztetés végére az alábbi mondatot mondta a mérnökünk az ingatlanok fűtés és hűtés költségére:

„így olyan alacsony lesz az ingatlanokra eső költség, hogy felesleges havonta számlázni”

Mivel értem el, hogy ezt a mondatot kimondja: azt kérdeztem hogy már tapasztalattal rendelkezünk sorházak, ikerházak hőszivattyúval való hűtés-fűtés kivitelezésében, mi lenne ha a sorházainkat elvben nem egymás mellé, hanem egymás fölé helyeznénk, kvázi 8 emeletes épületként mint az ISIS. Gyakorlatilag szintenként hőszivattyúval veszteség nélkül körülbelül 200m2 fűtünk-hűtünk, nagyságrendileg havi 40-50e.Ft-ból, ami 8 lakásra elosztva tényleg kedvező.

Terveink szerint az árak 90 ezer - 1 millió Ft/m2-tól indulnak, tehát egy 35m2-es, nappalis,-konyha+ hálószobás lakás 35 millió forint kulcsrakészen.

Még mitől NAGYON más az ISIS home&business Center:

Az alsó szinten egy légtechnikával ellátott szauna világ és kardió gépekkel felszerelt tulajdonosi fitnesz helység lesz kialakítva.

 

Folynak a tárgyalások a MOLO étterem tulajdonosaival, az étterem bővítéséről és egy nagyon nem megszokott dolog kialakításáról. Nevezetesen egy modern étellift kerül beépítésre, amibe a tulajdonosok által applikációban megrendelt ételeit és italait küldi fel a pincér az adott szintre. Szóval családdal, barátokkal a lakásodban összejössz a legjobb éttermi háttérrel láthatod vendégül őket.

Az értékesítés megkezdéséhez, várjuk a Gáspár mérnöki iroda végleges terveit és az egyeztetést a Főépítész Asszonnyal. Városunk Főépítésze pozitív véleményt alkot, ami számunkra mindig is iránymutató volt, kezdjük a munkát.

 

Nem utolsó sorban a nehéz parkolóhelyzet megoldására a Város és tőlünk a második telek az un. Vasudvar tulajdonosával elindultak az egyeztetések tulajdonosi parkolók kialakítására.

KÖZEL MINDENHEZ, TÁVOL A HÉTKÖZNAPITÓL!

Szponzorált tartalmat olvastál!

Szólj hozzá!

Küszöbön a győri Tavaszi Fesztivál 

Március közepétől koncertek, kiállítások és családi programok várják az érdeklődőket a város több pontján.

Tavalyi áron kerülhet a tojás a húsvéti asztalra

90 és 110 forint között lesz az ára.

Benzinárstop friss - az automata kutakra nem vonatkozik a védett ár ha nincs személyes ellenőrzés a helyszínen

A kutasoknak ráadásul fel kell jegyezniük a rendszámot vagy a forgalmi vonalkódját, az adatokat pedig a NAV felé is továbbítani kell.

Nyílt napok lesznek a győri bölcsődékben és óvodákban

A város több intézménye is megnyitja kapuit a szülők és a gyerekek előtt.

Várostörténeti séták Győrben - indul a Rómer Múzeum idei programsorozata

Forradalmi történetek, költészet, művészet és vallási emlékek.

Önkormányzati pénzből újulnak meg a győri iskolák

Torna- és tantermek illetve eszközök korszerűsítésére jutott támogatás több intézményben, a tavaly sikeres program idén is folytatódik. 

Magyar Péter: „Összehangolt csalások és orosz beavatkozás nélkül nem tud győzni a Fidesz”

A TISZA elnöke a választások előtt komoly lejárató kampányra számít a kormány részéről. 

Antikommunistának tartja magát a korábbi MSZP-s Czeglédy Csaba

AI orosz katonák kerültek Szombathelyre a politikus legutóbbi posztjában.

A településeken fészkelő vetési varjakat veszi számba a Magyar Madártani Egyesület

A lakosság is bekapcsolódhat, sőt, várják a segítségüket.

Buszsofőrre támadt egy férfi Győrben

Vezetés közben bántalmazta, veszélybe sodorva ezzel a többi utast is. 

Védett árat vezet be a kormány az üzemanyagoknál

A benzin 595 forint, a gázolaj 615 forint lesz fixen.

Napra pontosan tíz éve tart a válsághelyzet Magyarországon - de ne aggódj, a kormány megvéd

A különleges jogrend mára a mindennapi kormányzás eszközévé vált.

Fodor Roland pont akkor adott tanácsot havi 800 ezer forintért a Győr-Szol-nak, amikor kiürült a lakáskassza 

Kósa Roland szerint egyre több részlet derül ki abból, hogyan működött a városi cég abban az időszakban, amikor eltűnt az 1 milliárd 700 millió forint.

Az egészséges öregedés kulcsa: életmódváltás idősebb korban

Észrevette már, hogy az idő múlásával életmódunk hatása jobban érződik a mindennapokban?

Mit tehetünk ha széncinege költözött a postaládába?

Semmiképpen se küldjük vissza a feladónak!

Kukákat gyújtott fel egy férfi Győrben

Az egyik hulladékgyűjtő teljesen le is égett.