A Médiahatóság azt vizsgálja, hogy a csatorna eleget tett-e a törvényi kötelezettségnek.
A Sárvári Média Nonprofit Kft.-vel szemben annak megállapítására indult eljárás, hogy a Sárvár Rádió a 2024. december 12. és 18. között sugárzott műsoránál megsértette-e a vállalt műsorstruktúrának megfelelő műsorok sugárzására vonatkozó törvényi kötelezettségét - írja a Nemheti Média-, és Hírközlési Hatóság.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.