9 hónapja semmit sem posztolt közszereplői Facebook-oldalára Lenkai Nóra

Farkas Bazsi 2025-03-13 09:42:00
Nincs mit közölnie.

2024. február 16-án indult el Lenkai Nóra, a Fidesz-KDNP szombathelyi polgármester-jelöltjének Facebook-oldala. Legutolsó bejegyzését pedig szinte napra pontosan 9 hónapja posztolta ki. Ebben egyébként az önkormányzati választáson rávoksolóknak köszönte meg a támogatást.

Úgy látszik azóta nem volt olyan téma, közéleti esemény, általa elért eredmény, amit meg szeretett volna osztani azzal 1300 emberrel, akik bekövették Facebook-oldalát.

A korábban városvezetői babérokra törő Lenkai nem csak az online térben nem mutat aktivitást, de a közgyűlésben sem. Az ebben a ciklusban eddig megtartott 5 közgyűlésen mindössze egyszer szólalt fel.

Ehhez képest a három bizottsági tagsága után bruttó 100-100-100 ezer forint, a Weöres Sándor Színház felügyelőbizottsági tagságáért megint csak havi bruttó 100 ezer forintot kap. Képviselőként pedig bruttó 350 ezer forint havi illetmény is megilleti. Vagyis a szombathelyi önkormányzattól havonta 750 ezer forintot kap.

Illés a legaktívabb a Facebookon

Ha már megnéztük Lenkai Facebook-oldalát, akkor rápillantottunk a másik három mandátummal rendelkező fideszes szombathelyi képviselő Facebook-oldalára is.

Akár csak Lenkai, Ágh Ernő is utoljára a tavalyi választás után posztolt. Megköszönve a támogatás.

Az önmagát megannyi témában kompetensnek tartó Horváth Gábor havonta nagyjából 1-2 posztot jelentet meg. Ezek leginkább máshol már megjelent anyagok továbbosztása. Így megtalálható nála Lázár János miniszter szombathelyi látogatásának tudósításai, vagy éppen az a videó, amiben Vámos Zoltán Vas megyei főispán bejelenti, hogy a kormány tőke injekcióval menti meg a Haladás VSE-ta csődtől. Ez a március 3. anyag a legutolsó posztja.

Illés Károly a legaktívabb négyük közül a Facebookon. Még saját videós tartalom is helyet kap a korábbi frakcióvezető oldalán. 

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogasd adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Kicsi nagyköveteket köszöntöttek a Győri Városházán

Fiatal tehetségek vehettek át elismerést. 

Ingyen odaadták, most hazugságok mennek rajta - Kósa Roland a Győr+-nak ajándékozott városi hirdetési felületekről

Az alpolgármester szerint a győriek így komoly bevételtől esnek el, ráadásul a szerződést 10 évig felbontani sem lehet. 

Egy soproni munkásszállón szúrta le élettársát egy fiatal nő

A sértett életveszélyes sérülést szenvedett, az elkövetőt letartóztatták. 

A Závecz Research 10% előnyt mért a TISZA Pártnak a Fidesszel szemben

Majd’ 3 millió emberre teszik az ellenzéki párt támogatói bázisát - de erősödött a kormányoldal is.

15–20 darab MRI gépet jelentett volna az egészségügynek, ha a Nemzeti Konzultáció költségét az egészségügyre fordítja a kormány

Esetleg több mint 4 ezer csípő-, vagy térdprotézis-műtétet, amivel gyakorlatilag egy teljes évnyi csípő- és térdprotézis várólista eltűnt volna.

Kiállítások és aktuális programok a győri Rómer Múzeumban

Időszaki tárlatok, állandó gyűjtemények és vezetett foglalkozások várják az érdeklődőket.

Szolnokon folytatja Szymon Wójcik

A lengyel kosaras a Falcónál kezdte az idényt.

Eladó a szombathelyi Maci Húsbolt épülete

270 millió forintért kínálják.

Sajtóértesülések szerint az MSZP sem indul el az áprilisi választáson

Elfogytak. Nincsenek aktivisták, akikkel a kampányt végig tudnák csinálni.

Szombathelyen is előkerült a nagy fehér tábla

Vámos Zoltán rá is írt 12 darab nullát.

Miért válassz alakformáló fehérneműt?

A mai világban, ahol az önbizalom és a test elfogadása egyre fontosabbá válik, a testformálás iránti igény is megmaradt.

Pótolja a sárga kukák ürítését a héten a GYHG

A jeges utak miatt kimaradt szelektív szállításokat kedden és szerdán hozzák be több településen.

Magyar Péter: Lázár János lehet egy esetleges Fidesz-Mi Hazánk koalíció miniszterelnöke

A TISZA vezére meredek jobboldali vészforgatókönyvet vizionál, amiben Orbán lenne az államelnök. 

A zárt alumínium kerítés előnyei a modern ingatlanoknál

A zárt alumínium kerítés egyik legfontosabb előnye abban rejlik, hogy hatékonyan képes megteremteni az elzártságot és nyugalmat, amelyre egyre többen vágynak a saját otthonuk körül.

Strompová Viktória: Omladozó vakolatú őrsön kell, hogy dolgozzanak a büki rendőrök

A helyi önkormányzat építési telket és a költségek felét adta volna egy új épülethez, de a kormány nem élt a lehetőséggel.

Természetes módszerekkel a ciklus harmóniájára

A nők életét számos hormonális hullámvölgy színesíti, amik a pubertáskor kezdetétől a menopauzáig tartó időszakot végigkísérik. A női ciklusok megértése és figyelemmel kísérése segíthet abban, hogy jobban megismerjük mindennapjainkban a stabilitást.

Szijjártó Péter szerint Győr elveszít 5 évet azzal, hogy Pintér Bence a polgármester

Nem nagyon burkolta az üzenetet: ha nem a Fideszre szavazol, veszíteni fogsz.

Több mint 170 millió forintot sikkasztott el egy nő, egy Győr környéki településen

Biztosításközvetítőként okozott kárt 11 éven keresztül.