Hétfőn engedték szabadon a Kaposváron balhézó körmendi szurkolókat

ugytudjuk.hu 2025-03-11 12:08:00
Csoportosan elkövetett garázdaság elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kell felelniük.

A Bb1.hu elsőként számolt be róla, hogy a hétvégi kaposvári mérkőzésen négy körmendi szurkolót őrizetbe vett a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság, miután a piros-feketék szombat este a Falco-szurkolókra támadtak egy szórakozóhelyen.

A férfiakat – őrizetbe vételük mellett – csoportosan elkövetett garázdaság elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, majd kezdeményezték letartóztatásukat – mondta akkor a kosárlabda szakportálnak a Orbán Zoltán alezredes.

A Kaposvári Járási Ügyészség helyettes sajtószóvivője, Dr. Mónok Andrea a BB1.hu kérdésére válaszolva hétfőn azt mondta, hogy az ügyészség nem tartotta indokoltnak a letartóztatást, így a négy gyanúsított ma hazamehetett és szabadlábon védekezve várhatja az ügy lezárását.

Szólj hozzá!

Nem volt kapásuk, ezért a tó vizének leeresztésével jutott halhoz öt horgász Somogyban

Az iszapban talált halak közül hazavittek, amennyit elbírtak, a többit hagyták elpusztulni.

Jogsi nélküli bekábítózott sofőrt csíptek el a rendőrök Győrben

Nem csak az új kenyeret fogyasztotta augusztus 20-án.

V.Németh Zsolt: Semmi jele annak, hogy a Fidesz helyettem mást indítana

Gyorsan tisztázta a Vas03-as választókerület képviselője a sajtóértesüléseket.

Hogyan válassz órát? Stílus és funkcionalitás egyensúlya

Gondoltál már arra, milyen órát kellene választanod?

A szombathelyi 11-es Huszár úti parancsnoki épület további működését is magával ránthatja a “kis” Waldorf csődje

Az iskola több mint 8 millió forint bérleti díj adósságot halmozott fel. Az épületben leszerelték a gázórát, ha október közepéig nem fizetik ki a gáztartozást, az épület ellehetetlenül.

2 év múlva már kutatók érkezhetnek Kőszegre, az ENSZ Egyetem új intézményébe

A remények szerint addigra elkészül a volt MÁV gyermekotthon 16 milliárdos fejlesztése is. De ha nem, az sem fogja akadályozni a munkát.

Szúnyogot gyérít ma a Győr-Szol

Az esti órákban jön a melegköd. 

Elkapkodták a jegyeket az ETO, Rapid Wien elleni csütörtöki, Konferencia-liga visszavágójára

Teltházas lesz a vendégszektor Bécsben, a kupában pedig az Érd az ellenfél. 

Hogyan válasszunk tökéletes esküvői ékszert?

Az esküvőd napján az öltözeted fontos részletét képezik az ékszerek is, amelyek hozzájárulnak ahhoz, hogy valóban felejthetetlen legyen a megjelenésed.