Ismét hatalmas játszóházzal és megannyi légvárral várják a gyerekeket most hétvégén Szombathelyen az Oladi Technikumba.
2010 óta lakik az ingatlanban. A beköltözés előtt felújította.
Szép teljesítmény ez, ha azt nézzük, hogy 2 éve még az NB II.-ben játszott a csapat.
A Ferencváros szurkolói azt írták a drapira, hogy minden győrit gyűlölnek.
Gondolkodtál már azon, mi történik, amikor egy focimeccsen a védekezés során az ellenfél megtalálja a réseket? Nos, a területvédekezésnek is megvannak a gyenge pontjai, amiket az ellenfelek kiaknázhatnak.
Egy volt celldömölki gyámügyi ügyintéző mesélt Magyar Péternek, hogy milyen a rendszer belülről.
Ez az intézet volt az egyetlen, amelyik pontosan eltalálta az EP-választások végeredményét is.
Azzal rémisztgette szülőjét, hogyha rendőrt meg hívni, megöli.
Csak rá akart ijeszteni, most járhat a bíróságra.
A polgármester javaslatát a Fidesz frakció is támogatta, így a lakásbérlők előtt is megnyílt a lehetőség a saját otthonra.
A csapatot megbízottként Kocsis Tamás másodedző készíti fel a következő meccsre.
Szerinted elég időt töltünk a természetben ahhoz képest, amennyi időt a telefonunk képernyőjénél ragadva töltünk el?
Így tiszteleg a város a Falco kosárlabda csapatát naggyá tevő ügyvezető előtt.
A veszélyhelyzeti jogrend újabb meghosszabbításával a kormánypárt egy választási vereség után is megőrizheti a kontrollt.
A szolidaritási adó csökkentésére, esetleges végképp eltörlésére, és a helyi tömegközeledés központi költségvetésből való támogatására irányuló lobbiba kezdett 10 másik városvezetővel együtt a szombathelyi polgármester.
20 embernek ad itt munkát az áruházlánc.
A Domus Üzletháznál, a belvárosban és a Gazdag Erzsi Óvoda területén folyik a galambtalanítás.
Olyan mértékben használjuk a magánegészségügyi szolgáltatásokat, hogy azzal Unió 7.-8. helyén állunk.
Rally, via ferrata, Bon Jovi tribute, hétvégi termelői és kézműves vásár a felhozatal Győr környékén.