Koman Vladimir: hiányzott a futball öröme

ugytudjuk.hu 2025-03-03 14:37:38
A játékost kereste a Haladás is, ám a munkája egyelőre Budapesthez köti.

A 36-szoros válogatott Koman Vladimirnek hiányzott a futball öröme, ezért tért vissza bő fél év után a pályára.

"Hiányzott a futball öröme, az öltöző hangulata. Ha tudok segíteni a srácoknak az öltözőben, vagy a pályán, ha át tudom adni a tudásomat, az örömmel tölt el" - nyilatkozott az M1 aktuális csatornán a 36 éves támadó középpályás, aki vasárnap játszotta első meccsét a harmadosztályú Kelen SC színeiben.

Fotó: Kelen FC Facebook-oldal

Az Ungváron született játékos felnőtt pályafutása éppen Szombathelyről indult, ahol új csapata 3-0-ra kikapott. Koman - aki végigjátszotta a találkozót - korábban volt a többi között a Sampdoria, a Bari, az AS Monaco, az FK Krasznodar és a Diósgyőr futballistája is, de megfordult Törökországban, Iránban, az Egyesült Arab Emírségekben és Indiában is.

A nemzeti csapatban 2010 és 2014 között 36-szor lépett pályára és hétszer volt eredményes. A visszavonulását tavaly augusztus végén jelentette be.

Mint elmondta, még nem motiválta a visszatérés, de megkeresték a Kelen SC-től, hogy segítsen a tudásával és a tapasztalatával, ő pedig szeret futballozni, továbbra is örömét leli a játékban.

Hangsúlyozta, mindig szeret visszatérni Szombathelyre, hiszen ott laknak a szülei és sok barátja is, ezért még azt sem zárja ki, hogy egyszer újra a Haladás színeiben játszik majd.

A múlt héten csütörtökön tartott szurkolói ankétot a Haladás, ahol egy kérdésre Keringer Zsolt ügyvezető elmondta, hogy a szombathelyi csapat is kereste Komant, azonban a játékost a munkája Budapesthez köti, így nem tudtak vele megállapodni abban, hogy visszatérjen a Haladáshoz. 

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogasd adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.

Mindennapos bőrápolás 4 lépésben

A rohanó hétköznapokban sokszor elfelejtjük, hogy a bőrápolás sokkal több, mint pusztán szépségápolás.

A Blikk után a Győr+t fogja igazgatni Kolossváry Balázs

Július 1-től kezdi meg munkáját az új vezérigazgató.

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.