Pintér Bence: Panda Ákos menesztésének napja a “jóérzésű emberek győzelme”

ugytudjuk.hu 2025-02-13 14:44:00
A polgármester felszólította a Győr+t, hogy kezdje meg a győriek hiteles tájékoztatását.

Ahogy arról lapunk is beszámolt közös megegyezéssel távozott a győri közszolgálati média, a Győr+ vezérigazgatója Panda Ákos. Az üggyel kapcsolatban a Tiszta Szívvel a Városért Egyesület közleményt küldött szerkesztőségünknek. 

Mint írják Pintér Bence (TSZV-LMP-Momentum), Győr Megyei Jogú Város polgármestere 2025. január 29-én távozásra szólította fel Panda Ákost, az önkormányzati Győr+ Média vezérigazgatóját. Állítása szerint: “nem végezte a rábízott közfeladatot, a győriek hiteles tájékoztatását; és még azt is elvárta, hogy a város finanszírozza a luxuskiadásait.”

“Havi 705 ezer forintért bérelt ugyanis neki luxusautót a Győr+ a győriek pénzén” - állította a polgármester.

Pintér Bence így folytatta: “Kérésemnek nem tett eleget. Panda Ákos mától nem a Győr+ vezérigazgatója.”

A polgármester Panda Ákos menesztésének napját a “jóérzésű emberek győzelmének” nevezte. Majd hozzátette: “világos üzenet is egyben: a Győr+ kezdje meg a győriek hiteles tájékoztatását, végezze azt, ami mindig is a feladata lett volna: a köz szolgálatát.”

Szólj hozzá!

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.