Most Ön is elmondhatja véleményét Győr helyi autóbusz-közlekedéséről!

ugytudjuk.hu 2025-02-02 10:28:00
Az online kérdőívet 2025. február 28-ig lehet kitölteni.

A jól működő helyi autóbusz-közlekedés minden nagyvárosban, így Győrben is elengedhetetlen ahhoz, hogy hatékonyan működjön a város és mindenki időben eljusson a munkahelyére vagy az iskolába, ügyet intézni, kikapcsolódni vagy akár vonathoz, helyközi autóbuszhoz időben kijutni. A közösségi közlekedés ügyfélközpontú fejlesztése különösen fontos annak érdekében, hogy a szolgáltatást igénybe vevő utasok számára az igényeikhez illeszkedő, könnyen használható és áttekinthető buszszolgáltatás álljon rendelkezésre Győr városában, amely nem csak az alapvető szolgáltatást nyújtja, hanem kényelmes, pontos és szerethető is.

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a lakosság véleményét várja a helyi autóbusz-szolgáltatás felmérésében és lehetséges jövőbeli fejlesztési irányainak meghatározásában.

Ennek egyik első lépéseként idén februárban a Győrben közlekedők online mondhatják el véleményüket, függetlenül attól, hogy használja-e a helyi közlekedést vagy más módon utazik.

Az online kérdőívet 2025. február 28-ig lehet kitölteni. A beérkezett válaszok segítik az Önkormányzat munkáját a győri autóbusz közlekedés felülvizsgálatában, kialakításában, amely a lakosság igényeihez jobban illeszkednek.

A kérdőív kitölthető a QR-kód beolvasásával, vagy IDE KATTINTVA online, vagy technikai segítségkérés esetén személyesen Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Lakossági Irodájában (Győr, Szent István út 27.).

Ügyfélfogadás: Hétfő 8.30-15.00 , Szerda: 12.30-15.00 , Csütörtök: 8.00-17.30

Szponzorált tartalmat olvastál!

Szólj hozzá!

Győrújbarátra látogat Magyar Péter

Március 6-án pénteken láthatják a helyiek a TISZA-párt miniszterelnök-jelöltjét.

Hónapok óta nem kaptak pénzt az SZKKA-nál gyakorlaton lévő diákok

A szombathelyi önkormányzat nemrég 20 millió forint támogatást adott a klubnak azért, hogy stabilan be tudják fejezni az idei bajnokságot.

Esküvő szállással: milyen lehetőségek várnak rád?

Az esküvők körüli szervezés és az ideális helyszín kiválasztása sok pár számára kihívást jelent.

Dan Brown nyolc év után visszatér

Gondolkodtál már azon, milyen érzés lehet egy írói szünet után ismét reflektorfénybe kerülni?

Zöld Rügy díj: fenntartható településeket jutalmaz az Arrabona EGTC

Összesen 4 millió forint értékben hirdettek pályázatot a magyar–szlovák határ menti települések számára.

Pintér Bence: nem lesz sunnyogás, marad a hétfő esti rendkívüli közgyűlés

Győr polgármestere visszautasította a Fidesz-KDNP frakció kérését, szerinte a kényes ügyeket a nyilvánosság előtt kell megtárgyalni.

Győr környéki programokat ajánlunk a hétvégére

Jön az első tavaszi hétvége, mutatjuk mit csinálj! - dobkör, családállítás, könyvbemutató, ruhabörze, miegymás. 

Letartóztatták a Sopronban késelő férfit

Szóváltás után egy nagy késsel szúrt életveszélyesen. 

Közvélemény-kutatás: megszorításokra és társadalmi válságra számítanak a magyarok a választások után

Az aHang friss felmérése szerint a választók többsége már nem hisz a kormány stabilitást ígérő kommunikációjának.

Sportcsillagok Gálája 2026 - Győr sportjának közös ünnepe

Díjátadóval, köszöntőkkel és hosszú névsorral ünnepelték a város sportolóit a Széchenyi István Egyetem hangversenytermében.

Orbán Viktor nyílt levélben üzent Zelenszkijnek

Az orosz-ukrán háború, az energiabiztonság és a Barátság kőolajvezeték lezárása áll a miniszterelnök bírálatának középpontjában.

A nyolcszoros világbajnok Mercedes Forma–1-es csapatánál gyakornok a Széchenyi István Egyetem volt hallgatója

A hallgató jelenleg a hollandiai Delfti Műszaki Egyetem repülőgépipari mesterképzésének aerodinamikai specializációján tölti gyakorlati évét.

Felfüggesztett börtönt kapott a tanár, aki diáklányokat zaklatott egy Győr-Moson-Sopron vármegyei egyházi iskolában

Beismerte tettét a Csornai Járásbíróságon az a pedagógus, aki éveken át tolakodó érintésekkel közeledett serdülő lányokhoz - az ügy jogerősen lezárult.

Nincs összeférhetetlenség, a kampány alatt is iskolaigazgatóként dolgozik Rápli Róbert

Vámos Zoltán esetében egyelőre nem kaptunk választ a minisztériumtól.

Öt év szabadságvesztésre ítélte a Győri Ítélőtábla azt a visszaeső férfit, aki még a rabtársát is átverte

150 ezer forintért cserébe kamu áthelyezést ígért, most hosszabb ideig kell fegyházban maradnia.

17 órakor Mosonmagyaróváron várja az érdeklődőket a Lázárinfó

Csak remélni tudjuk, hogy ők megússzák beszólás nélkül.

Március elejétől indul az igénylés - jön a kedvezményes buszbérlet a második negyedévre

Hatósági igazolás nélkül nem megy: mutatjuk, mikor, hol és hogyan lehet intézni, valamint azt is, hol váltható meg a bérlet.