A két ünnep között is szórakozási lehetőséget kínál a szombathelyi Fő tér. Üzemel az óriáskerék, és az egykori Centrum Áruház előtti gyermek élménypark is tárt kapukkal várja a kicsiket.

Címlapfotó: Savaria Turizmus.
ugytudjuk.hu
2024-12-27 09:12:00
A főispán is elfelejtette a császári helytartói mozaikot?
Pócs János malacos perfomanszát elítélték, és a fegyverét is visszakapja a politikus.
A vádlott elaludt a volánnál, a baleset után pedig elhagyta a helyszínt, amiben két vétlen ember is elhunyt.
A most kinevezett zalai Szilasi Gáborban, és a győri Fekete Dávidban az a közös, hogy mindketten a Fidesz-KDNP parlamenti képviselőjelöltjei.
Ezzel szeretnék elérni, hogy a szélsőséges téli időjárásban minél kevesebben üljenek autóba.
Közleményben figyelmeztet a Győr-Szol.
Gyermekével szánkózott, mikor meghallotta a segélykérést.
Ma szünetelnek a szakrendelések, pénteken csak részlegesen fogadnak pácienseket.
A digitális technológia térnyerésével a vásárlási szokásaink alapvetően megváltoztak. Régebben a vásárlás hosszadalmas tevékenység volt, amely boltokon átívelő keresgélést jelentett.
A KSH friss adatai szerint 2025 novemberében közel 1,4 millió vendég érkezett a hazai szálláshelyekre, a bevételek is látványosan emelkedtek.
A miniszter azt méri fel, hogy mennyi pénzt kell visszaadni a városnak ahhoz, hogy biztonságosan tudjon működni.
Magyar Péter szerint a közelgő fagyok idején nem kommunikációra, hanem azonnali, emberséges intézkedésekre lenne szükség.
Koncert, önismeret, szauna-szeánsz, kirándulás, és egy csomó minden más.
Az alpolgármester adatigényléssel próbálja feltárni a lakásvagyon kezelésének részleteit.
Viharos szél, hótorlaszok és komoly lehűlés nehezíti a közlekedést.
A TISZTA Hang első adásában országos ügyekről és helyi felelősségről is szó esett.
A GYHG később ad tájékoztatást a kimaradt ürítések időpontjáról.
Ingyenes emlékgálát rendeznek január 11-én - futball-legendákkal és egész napos programmal.