Szombatra van már programod? Mert hatalmasat fog durrantani a RETRO Fesztivál Szombathelyen!

ugytudjuk.hu 2024-11-13 15:57:00
Dj SASH!, Don’t Stop The QUEEN, Ámokfutók, Dj Náksi, UFO zenekar, Dj Szatmári feat Szakos Andi, Erős vs Spigyboy, Kónya Attila.

Már évek óta biztonyítja a Retro Fesztivál szervező gárdája, hogy mit is tudnak akkor, hogyha csőre töltik a buli ágyút és egyetlen mozdulattal tüzelni kezdenek. Most is azt ígérik, hogy akár csak korábban, most is takra betartott program, európai szintű fény és hangtechnika várja majd a bulizókat, mindezt pedig úgy, hogy egy perc holt időt sem engednek meg a bulizni vágyóknak.

November 16-án a szombathelyi Aréna Savariába várják a szórakozni vágyókat, a fellépők névsorát látva pedig mindenki megnyalja mind a 10 ujját az, aki a 90-es években csótányroppantóban és pólóra vett kigombolt ingben csapatta a diszkó flaszteren.

10 sztárvendég / 2 világsztár / 1 éjszaka

Fellépők:
- VILÁGSZTÁROK: ☆ Dj SASH! ☆
☆Don’t Stop The QUEEN☆
★ Ámokfutók együttes
★ Dj Náksi Attila
EX Soho Party
★ UFO zenekar
★ Dj Szatmári feat Szakos Andi
★ Erős vs Spigyboy
★ Kónya Attila

Minden eddiginél nagyobb lávány és show technikával érkezika az ország legnagyobb retro fesztivál sorozata a
⭐RETRO SENSATION⭐ szervezésében.

★ AZ ÉV LEGNAGYOBB RETRO BULIJA ★ ami évente egyszer van Szombathelyen

SZOMBATHELYI RETRO FESZTIVÁL, jövőre is érkezünk!

Szponzorált tartalmat olvastál!

Szólj hozzá!

Három új értékkel bővült a Győri Értéktár

A Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, a Hazánk folyóirat és a Rába vállalat is bekerült a város hivatalos értéktárába.

Eddig 35 és fél millió forintot költött el Szombathely az azbeszt helyzet kezelésére

A költségek 90%-át térítheti meg az állam. Az önkormányzat újabb finanszírozási kérvényt nyújt be.

Több buszjárat menetrendje is változik Győrben, egy megálló végleg megszűnik

Az Ipari Park térségében felújítás miatt terelik a járatokat, a Fehérvári úton pedig új közlekedési rend lépett életbe.

Hirdetésben keres gyermek háziorvost Kőszeg

Legalább 4 év szolgálat esetén ingyen kap egy lakást a leendő doktor.

Mészáros Lőrinc a leggazdagabb magyar az idei százas listán is

A második Csányi Sándor, a harmadik Felcsuti Zsolt.

Az okos sütés lehetőségei: modern konyhai megoldások

Elgondolkodtál már valaha azon, hogy a modern konyhai technológiák milyen változásokat hoznak a mindennapi életbe? Az energiahatékonyság és az innováció tökéletes párosának tűnnek, különösen, amikor mai sütőkről van szó.

Mondja meg ön, hogy mire lenne szüksége Győrnek - lakossági kérdőívvel tervezik a város jövőjét

Június végéig várják a városlakók javaslatait a következő évek fejlesztéseiről.

A kínai agyagkatonáktól a Múzeumok Éjszakájáig – mozgalmas hét várja a látogatókat a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetések, kiállítások és a Múzeumok Éjszakája programjai is szerepelnek a következő napok kínálatában.

Balesetet okozott, elhajtott, majd a rendszámokat is leszerelte egy sofőr Győr mellett - az ügyészség most vádat emelt ellene

A rendőrök a kocsiban felejtett személyi igazolványa alapján azonosították a cserbenhagyó férfit.

Feloszlatta magát a gersekaráti képviselő-testület 

Időközi választás jön a településen.

Napóleon ismét bevonult Győrbe

Több mint száz hagyományőrző idézte fel a város 1809-es ostromának eseményeit.

Megvannak Győr-Moson-Sopron vármegye kedvenc tesitanárai

Három pedagógus kapta meg a K&H mozdulj! az év kedvenc tesitanára elismerést a vármegyei szavazás után.

Media1: A Vas Népe és a Kisalföld is megmarad napilapnak

A Magyar Nemzet napilapként megszűnik, hetilapként üzemel tovább.

Milyen kép alakult ki az emberekben a kannabiszról?

A kannabiszról sok embernek még ma is elsősorban a bódulat, a tudatmódosító hatás és a jogszabályok által korlátozott használat jut eszébe.

Sétabottal ütötte meg utastársát egy győri buszon egy férfi - vádat emeltek ellene

Egy hátizsák miatti szóváltás fajult tettlegességig, az ügyészség felfüggesztett szabadságvesztést indítványozott.

Sporttal és kulturális programokkal erősítették az elfogadást az I. Combinated Leasures rendezvényen, Győrben

A közösség erejét ünnepelték ezzel a Városház téren - Balog Farkas Renáta szerint fontos, hogy az atipikus fejlődésű gyermekek minél láthatóbbá váljanak.

Új plébános kerül a szombathelyi Kálvária templom élére

Perger Gyula atya lesz a Herényi Plébánia plébánosa. Személyi változásokat jelentett be a Szombathelyi Egyházmegye.

Széchenyi Egyetem: oktatási célokat szolgál jelenleg a vitnyéd-csermajori ingatlan

A Belügyminisztérium és az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság arról tájékoztatta az egyetemet, hogy az ott 2022 óta ideiglenesen elhelyezett ukrajnai menekültek által okozott károk helyreállítása, valamint a további állagromlás megelőzése érdekében szükséges felújítási munkálatokat kíván végezni.

A japán minimalizmus és a skandináv dizájn találkozása

A lakberendezés egyik legérdekesebb stílusa jelenleg a Japandi, ami a japán és skandináv irányzatok tökéletes uniójaként ismert.