Az őstermelő, az ács, és a közösségi média kezelő

Farkas Bazsi 2024-11-04 18:09:00
Megnéztük, hogy a győri közgyűlés új tagjainak milyen a vagyoni helyzete.

Október 1-vel lépett hivatalba az új győri városvezetés. A törvényi előírás szerint a hónap végéig mindenkinek, aki mandátummal rendelkezik vagyonnyilatkozatot kell tennie. Ez a kötelesség egyébként mindenkit nyom, aki választott politikus. Az önkormányzati képviselők tekintetében minden év január 31. a rendes ciklus közbeni határidő.

Mi most azt néztük végig, hogy a közgyűlés új arcai közül kinek mit tartalmazott a vagyonnyilatkozata. 

Antal Imre (Fidesz-KDNP) mindössze egy keszthelyi 19 négyzetméteres nyaralónak a fele van a nevén, más ingatlant nem tulajdonol. Egy 2013-ban vásárolt Skoda Octaviával jár. Állampapírban 1 millió 500 ezer forintot tart, készpénzben 1 millió forintja van. Tartozása nincsen.

A saját cégénél, az Antal Munkabiztonsági Kft-nél dolgozik, bruttó 326 ezer forintos havi jövedelemért.

Emellett az Innonnet Kft.-nél felügyelő bizottsági elnök, ezért 50 ezer forintos tiszteletdíjat kap havonta.  

Egyéni vállalkozóként tavaly 4 millió 798 ezer 200 forintot keresett.

Boncsarovszky Péter (FIDESZ-KDNP) ingatlana nincs, ingósága nincs, tartozása nincs. Egyéni vállalkozóként dolgozik eseti megbízásokat teljesít. 

Borkai Zsolt (Borkaival Közösen a Jövőnkért) egy 108 négyzetméteres győri családi ház felét tulajdonolja, emellett 1/1-ben tulajdonosa egy 17 négyzetméteres garázsnak. Több szántója is van. 

Autója nincs, ellenben egy Yamaha motorja és egy kishajója van. 

3 millió forintja van készpénzben, 7 millió forintot pedig számlán tart. 

9 millió 700 ezer forinttal viszont ő tartozik a banknak.

Fő foglalkozása őstermelő. A GYAC elnökeként  bruttó 700 ezer forintot kap, olimpiai életjáradékként 883 ezer 650 forint a juttatása. 

Balogh-Farkas Renáta (Szentiváni Civilek) egy 80, 46 négyzetméteres győri lakás tulajdonosa. Más ingatlan vagy nagy értékű ingóság nincs a nevén. Ügyvédi foglalkozását szünetelteti. 

Nagy Richárd László (Fidesz-KDNP) egy 92 négyzetméteres kónyi lakóház fele részbeni tulajdonosa. Egy 52 négyzetméteres győri házat pedig bérel. 2022-ben vásárolt egy Chrysler PT Cruisert. 

Befektetési jegyben 95 ezer forintot, míg autónyeremény betétkönyvben 10 ezer forintot tart. 

Banki tartozása 24 millió 135 ezer 799 forint.

A győri kórházban közbeszerzési referensként dolgozik, ezért 684 ezer 100 forintos havi jövedelmet kap. Labdarúgó játékvezetőként eseti megbízással alkalmazzák.

Fűzy András (Fidesz-KDNP) egy 53 négyzetméteres győri lakás tulajdonosa, illetve Ikrényben tulajdonol fele részben egy 90 négyzetméteres házat. Egy Seat Toledo, és egy BMW 320 C is a nevén van.

Részvényekben 1 millió 700 ezer forintot tart. Biztosítási kötvényben 1 millió forintot.

Rendelkezésre álló készpénzként 1 millió forintot jelölt meg.

Nagy értékű ingóságnak tartja karóráját (sajnos márkát nem írt), és Herendi porcelánokat.

Tartozása nincsen.

Az UNI Győr KKA SE-nél, mint sportmunkatárs dolgozik itt havi 400 ezer forintos bruttó jövedelme van. Egyéni vállalkozóként tanácsadással foglalkozik, tavaly 2 millió 400 ezer forintot keresett.

Huszár Gábor (Fidesz-KDNP) egy 80 négyzetméteres családi ház, és egy 16 négyzetméteres garázs tulajdonosa. Emellett szőlőhegye és szántója is van.

Egy Citroen Jumper és egy kishajó is van a nevén. Tartozása nincsen.

Ácsként 326 ezer forintot keres havonta, de egyéni vállalkozóként is dolgozik, itt tavaly 2 millió 600 ezer forintot keresett.

Kósa Roland (TSZV-LMP-Momentum-MSZP) egy 70 négyzetméteres lakás fele, és egy 14 négyzetméteres garázs fele van a nevén. Valamint egy győri családi ház 42/500-as része.

Egy Toytoa Corolla Hibridet hajt.

Állampapírban 10 millió forintot, OTP befektetési jegyben 20 millió forintot, tartós befektetési értékpapírban 1 millió 872 ezer forintot tart.

10 millió forintos banki tartozása van.

Értékesítő, rendező az X-Pictures Kft.-nél havi bruttó 602 ezer forintért. 

Prédlné Németh Margit (Fidesz-KDNP) egy 199 négyzetméteres ház fele részbeni tulajdonosa. De egy 67 négyzetméteres lakás is fele részben az övé, és Nyúlon van egy üdülőterülete is.

Egy 1994-es BMW 318-as van még a nevén.

Raiffeisen értékpapírban 26 millió 267 ezer 525 forintot tart. 

Tartozása nincsen.

A Molnár Vid Bertalan Művelődési Központban igazgatóhelyettesként 571 ezer 645 forintos havi jövedelme van.

Pintér Bence (TSZV-LMP-Momentum) egy 67 négyzetméteres lakás fele részbeni tulajdonosa. Egy 2005-ös Opel Zafirát hajt. 

23 millió 200 ezer forintos lakáskölcsön van a nevén.

Szakács András (TSZV-LMP-Momentum-MSZP) ingatlan nincs a nevén, egy Yamaha Yummy-t ajándékozással kapott meg.

Komolyabb ingóságként aranyérme gyűjteményeit jelölte meg.

Befektetési jegyben 817 ezer forintot, önkéntes magánnyugdíj pénztárban 1 millió 525 ezer forintot tart. Takarékbetétben valamivel több mint 1 millió forintot tart. 

Az Országgyűlési Hivatalától bruttó 693 ezer forintot kap, mint közösségi médiakezelő. A Fővárosi Városépítési Tervező Kft. FEB tagjaként bruttó 266 ezer 800 forintot kap havonta. 

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Leállította a TISZA-kormány az M87-es, vagyis a Kőszeg-Szombathely közötti 2x2 sávos út megépítését

A Fidesz-kormány 50%-kal túlárazottan akarta, koncesszióban megépíteni.

Terv szerint halad Győr egyik legforgalmasabb kereszteződésének rekonstrukciója a Vidéki Buszpályaudvarnál

Távhővezeték-csere és csőtörés is színesítette a Zrínyi-Hunyadi csomópont felújítását.

Básthy Béla: megnyugtató intézkedésekre van szükség Kőszegen is azbeszt-ügyben

A városban eddig 29 különböző helyen mutatták ki azbeszttel szennyezett kőzet jelenlétét, a történelmi kisváros idegenforgalma azóta jelentősen visszaesett, üresek a szálláshelyek, elmaradnak a vendégek.

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész - Magyar Péter szerint ezzel az Orbán-rendszer újabb bábjától szabadult meg az ország 

A távozó vezető döntését, az ügyészség függetlenségének megőrzésével indokolta, megbízatása augusztus 25-én szűnhet meg.

Orbán Viktor hazatért, gyorsan kinevezte Bóka Jánost frakcióvezetőnek, és ma már az is biztos, hogy a Fidesz új slágerszava az „önkény” lett

A volt miniszterelnök szerint Magyarországon diktatúra épül, miközben amerikai útját azzal magyarázta, hogy ha itthon marad, akkor sem tudott volna többet tenni.

A mészkőből készült fedkövek előnyei

Milyen anyagból készüljön kerítésének oszlopfedköve? A választék óriási, de a mészkő mindig is népszerű volt, köszönhetően természetességének és esztétikai vonzerejének.

Három mentőhelikopter érkezett a sárvári halálos baleset helyszínére

Egy kisteherautó és egy kisbusz frontálisan ütközött a 84-es számú főúton.

Nemény András: Megegyezésre törekszünk az Oladi Plató ügyében

A polgármester reagált a kivitelezőknek megengedett sűrűbb behajtás miatt érkezett panaszokra.

Suszter maradjon a kaptafánál? - a Republikon Intézet szerint nem csak jogászokból lehet államfő, legalábbis ezt mutatják az európai példák 

Az elemzés szerint a jogi diploma előnyt jelenthet, de sem az Európai Unióban, sem a magyar tapasztalatok alapján nem garanciája a sikeres köztársasági elnöki munkának.

Korrupcióról és közbizalomról beszélget Pintér Bence az Agora Körök rendezvényén ma este 7 órától

A győri polgármester lesz a szervezet következő nyilvános közéleti estjének vendége, szerdán, a Lima Pub & Hostelben.

Bemutatták a 3550 milliárd forintból megvalósuló Baross Gábor vasútfejlesztési programot, aminek keretében megújul a győri vasútállomás is

A város több jelentős vasúti beruházásban is érintett: akadálymentesítik az állomást, felújítják a peronokat, és gyorsabbá válhat a Budapest-Győr vasútvonal is.

Orbán Viktor fellázadt az ellen a rendszer ellen, amit tizenhat éven át saját maga épített fel

A volt miniszterelnök önkényuralmat, felszámolt jogállamot és megszüntetett politikai versenyt emleget, miközben regnálása alatt rendeleti kormányzás, médiatúlsúly, intézményfoglalás és a belső kör példátlan gazdagodása vált a rendszer alapjává.

Graffitiseket csíptek el Szombathelyen

Mindig elkapnak, amikor a falra íro....

Néher András: Ne a tisztességes emberek fizessék meg az építési hulladék leadásának árát!

A TISZA Párt országgyűlési képviselője a lakossági díjfizetés megszüntetését kezdeményezte az illetékes minisztériumnál.

A bűnügyi felügyelet szerepe a magyar büntetőeljárásban

A bűnügyi felügyelet kifejezés talán nem mond sokat mindenkinek, mégis fontos eleme a magyar büntetőeljárásnak.

Ritka pillanat a magyar politikában: a miniszterelnök elnézést kért és elismerte, hogy hibázott

Magyar Péter szerint az általa elkövetett kommunikációs bakik is hozzájárulhattak ahhoz, hogy Polgár Judit végül nem vállalta a köztársasági elnök-jelölést.

Lakossági fórumot tartanak Győrben, a Bisinger József sétány tervezett módosításáról

Július 23-án a Városházán ismertetik az övezeti paraméterek változtatására vonatkozó javaslatot.