Milyen egy jó riasztórendszer, és miért van rá feltétlenül szükségünk?

ugytudjuk.hu 2024-10-08 11:02:20
Manapság, a világban zajló változások, amiket a híradások is rendszeresen közvetítenek nekünk, arra indítanak bennünket, hogy még a korábbiaknál is jobban megbecsüljük azt, amink van. Ugyanis ha elveszítjük ezeket, ma már sokkal nehezebb lesz pótolni őket.

 

Csökken a biztonságérzet…

Az elképesztő drágaság, az infláció, a kiszámíthatatlan gazdasági és háborús helyzet együttesen kifejezetten erős motiváció arra nézve, hogy komolyabb biztonságot garantáljunk a magunk, illetve a családunk számára.

Habár nem opció mindenki számára, hogy komolyabb tartalékokat halmozzon fel anyagi szempontból, arra azonban van lehetőség, hogy lépéseket tegyen azért, hogy a meglévő értékeit megóvja. A DEFLOC-nál beszerezhető Paradox riasztórendszerekkel pontosan efelé a cél felé tehetünk egy nagyon fontos lépést.

Miért éppen ez a márka?

Ugyan sokféle gyártó kínál riasztókat, ha nem szeretnénk kellemetlen meglepetéseket, például azt, hogy megbízhatatlan lesz a rendszerünk, akkor érdemes az egyik neves cég terméke, illetve termékei mellett letenni a voksunkat. 

A Paradox pedig pontosan ilyen, amit mi sem bizonyít jobban, mint az, hogy folyamatos fejlesztések, innovációk fémjelzik az útjukat. Nézzünk is meg néhányat!

Nagyszerű megoldások a profi kezeléshez

A Paradoxnál is elérhető például a mobiltelefonra letölthető alkalmazáson keresztüli vezérlés, ami jócskán leegyszerűsíti a felhasználó számára azt, hogy a rendszert a saját igényeihez igazítsa, illetve irányítsa az aktuális elvárások alapján. De nemcsak elérhető náluk ez az opció, hanem úttörők voltak ebben, így valóban működő megoldásokra számíthatunk.

Az olyan teendők, mint a beélesítés vagy kikapcsolás, értelemszerűen elvégezhetők ezen keresztül, de még ennél is jobb, hogy minden problémáról kapunk értesítést, így azonnal be tudunk avatkozni, amennyiben szükséges. Gyakorlatilag minden lényeges teendő elvégezhető az Insite Gold segítségével. A Swan szervernek köszönhetően a felhőalapú elérés is adott, nagyfokú biztonságos körülmények között.

Majd megszületett a BlueEye, ami még ennél is többet tud. Már ránézésre látszik, hogy egy modern és könnyen kezelhető felülettel van dolgunk, ráadásul hibátlanul vezérelhetjük vele az újdonságnak számító termékeket is, amelyeket így probléma nélkül a riasztórendszerünkbe ötvözhetünk.

Persze aggódnia azoknak sem kell, akik még a régi típusú HD78, illetve HD88 kamerával rendelkező mozgásérzékelőket használják, mert a régebbi applikáció továbbra is elérhető.

A BlueEye azonban minden szempontból az új termékekkel szerelt rendszereknek lesz a vezérlő applikációja, és ha ezt választjuk, akkor akár a Doorbell videós kaputelefont is alkalmazhatjuk, a még nagyobb védelem kialakításának érdekében.

Ebből a rövid leírásból is kitűnik, hogy miért érdemes a Paradox készülékeit választani, ha profi riasztórendszerrel szeretnénk biztonságban tudni az értékeinket. Szerezzük be minél előbb, nincs miért késlekedni!

Szponzorált tartalmat olvastál!

Szólj hozzá!

Zsirai Dóra kapta idén a szombathelyi önkormányzat Kiemelkedő Kulturális Munkáért–díját

Fazekas Gábor, Szekér Tamás, és a TDK is a kitüntetettek között van.

Tél tábornok kicsit lazít a hétvégén

Csapadékosabb, enyhébb idő jön a következő napokban. 

Dobrev Klára szerint az Európai Parlamentben összenőttek a magyar jobboldali pártok

Egy oldalon a jobboldal - mondja a baloldal egyik utolsó mohikánja. 

Hiába kérdeztük, nem nyilatkozott Máhr Tivadar a hajnali fürdő látogatásairól

A sárvári alpolgármester azt mondta, küldjük meg írásban a kérdéseinket, csakhogy azokat már 2 hete megküldtük, de válasz eddig nem érkezett.

Korcsolyapálya lehet idén decemberben a körmendi Fő téren

A pályázatot a város képviselő-testülete támogatta, most a minisztériumon a sor.

Hétvégi programokat ajánlunk Győr környékén

Önvédelem, disznótor, borkóstoló, tűzzománcozás, és még egy csomó minden más. 

Pintér Bence: „most már biztos vagyok benne, hogy valami nincs rendben az önkormányzati cégek pénzügyeivel”

A Fidesz-KDNP nem támogatta, hogy a polgármester betekinthessen az önkormányzati cégek gazdasági ügyeibe.

Faápolás és fakivágás kezdődik a győri Bisinger sétányon

Szakértői vizsgálatok alapján avatkoznak be, a cél a balesetveszély megszüntetése és a zöldfelület hosszú távú megőrzése.

Bezár Szombathelyen az Art Cafe

Január 31-én lesz az utolsó nyitvatartási nap.

Adó-visszatérítéssel csapdáznak az adathalászok - most épp a NAV nevében küldenek csaló e-maileket

Az adóhivatal figyelmeztet: e-mailben és sms-ben érkező „NAV-os” üzenet mindig gyanús, senki ne kattintson a linkekre!

Rendkívüli hír: januárban rezsistopot vezet be a kormány

A kabinet átvállalja a fűtési többletköltségeket - Orbán Viktor szerint a családokat nem hagyják magukra a rendkívüli hidegben.

Nem akart kiköltözni, inkább robbantással fenyegetőzött egy férfi Győrben

Az ítélet szerint ezzel terrorcselekményt követett el. 

Pintér Bence: „behazudta a Fidesz, hogy bezárnak a temetők januártól”

A polgármester szerint hiábavaló volt a kormánypárti frakció „halálkampánya” Győrben.

Könyvtári Minőségi Díjat kapott a szombathelyi Berzsenyi Dániel Könyvtár és az AGORA

Az AGORA pedig közművelődési minőség díj elismerésben részesült.