Indul a bérletértékesítés a győri férfi kéziseknél

ugytudjuk.hu 2024-08-13 13:30:35
Az első osztályba visszajutó ETO University Handball Team meccseire már megvásárolhatóak a bérletek.

2024.08.12-én, hétfőn 14 órától indul az online bérletvásárlás. A megvásárolt szezonbérletek érvényesek a 2024/2025-ös idény NBI-es hazai bajnoki mérkőzéseire – tette közzé a gyorietouni.hu a GyőrPlusz híre szerint.

A szezonra szóló belépőket a jegymester.hu oldalon lehet megváltani.

A bérletárak az alábbiak a következő idényre:

  • Szezon bérlet: 15 000 Ft (érvényes a Győri ETO-UNI FKC KFT. által szervezett minden hazai bajnoki mérkőzésre)
  • Szurkolói bérlet: 13 000 Ft (csak érvényes szurkolói klubtagsági kártyával vásárolható; érvényes a Győri ETO-UNI FKC KFT. által szervezett minden hazai bajnoki mérkőzésre)
  • DIÁK+SZE bérlet: 5 000 Ft, (Érvényes diákigazolvánnyal vagy egyetemi hallgatói kártya felmutatásával megváltható bérlet, az igazolványok belépéskor ellenőrizhetők; érvényes a Győri ETO-UNI FKC KFT. által szervezett minden hazai bajnoki mérkőzésre)

A 2024. augusztus 23-ig megvásárolt bérleteket 2024. szeptember 5-én lehet majd átvenni az ETO University Handball Team irodájában – hívja fel a figyelmet a csapat portálja a lap szerint.

Szólj hozzá!

A Győr+ és az igazság - vagy annak hiánya

Úgy sikerült meghajlítani a valóságot, hogy hólapát legyen a talpán aki nem látja a fától az erdőt. 

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.

Számoljuk együtt a fülesbaglyokat!

Tavaly 1300 példányt számoltak össze megyénkben az önkéntesek. 

Az aHang szerint Rogán Antal minisztériuma jogsértő módon hallgat a legutóbbi nemzeti konzultáció milliárdos költségeiről

Miközben 10-ből 6 ember úgy gondolja, hogy a kormány simán csak politikai kampánycélra használta a felmérést.   

12%-kal vezet a TISZA a Fidesz előtt a biztos pártválasztók körében

A Medián januári mérése alapján 51%-on áll az ellenzéki kihívó.

Újabb 50 millió forintos támogatás kap a körmendi tanuszoda

A létesítmény fejlesztésére tavaly is ekkora összeget szánt a Honvédelmi Minisztérium.

200 ezer forint átlagosan a lakbér Győrben

Ezzel lakhatási szempontból szinte a legdrágább város.

Ónos eső bénítja Győrt - óvatosságra int a polgármester

Pintér Bence azt kéri, csak akkor induljunk útnak, ha feltétlenül muszáj.

Rendkívüli közgyűlést tart a RÁBA Nyrt. január végén

Alapszabály-módosításról, vezetőváltásról és saját részvények vásárlásáról is dönthetnek.

Orbán Viktor egy…

Komoly üzenet jelent meg a szombathelyi Árkádia Üzletközpont fényreklámján.

Elaludt vezetés közben egy ittas sofőr Szombathelyen

Előbb padkára hajtott, majd összetört egy parkoló autót.