Jövő hét végén érkezik Szombathely egyik legnagyobb lakótelepi fesztiválja

Farkas Bazsi 2024-08-02 20:09:59
Sok újdonságot tározott be a Joskar-Ola Napok!

Idén augusztus 10-én, és 11-én, vagyis szombaton és vasárnap rendezik meg a Joskar-Ola Napokat. A két nap, több, mint 9 zenei fellépőt, színvonalas vidámparkot, gasztroteret, ingyenes gyerekprogramokat, tuning autós találkozót vonultat fel.

A díjtalan belépés mellett többek között a Kozmix, Kozsó, Sipos F. Tamás, Voksán Virág, Killakikitt és Lil G szórakoztatja majd a közönséget. De nem csak zenei programok várják a szórakozni vágyókat!

Egészségügyi szűrővizsgálatok, gyermek és ifjúsági cross ügyességi verseny, kutya szépségverseny, sakkverseny, aszfaltrajzverseny, gulyás és vadpörkölt főző verseny, valamint az elkerülhetetlen drift show.

A tavaly nagy sikert aratott lampion sétány ismét várja fesztiválozókat.

Érkezik a bajnoki címvédő Falco kosárlabda csapata. A sportolókkal pódiumbeszélgetést hallgatnak a szurkolók.

A naprakész infókért kövesd be a Joskar-Ola Napok Facebook-oldalát.

Szólj hozzá!

Elkészült a talajvíz-monitoring rendszer első üteme Győrben

Bácsán, Kertvárosban és Győrszentivánon már működnek az új kutak, amelyek a város talajvíz helyzetét figyelik.

Íme a győri vásárcsarnok ünnepi nyitvatartása

Még szenteste napján délelőtt is vásárolhat, aki csak az utolsó pillanatban ér rá. 

Gyakorlatban ismerkedtek a hulladékgazdálkodással a Széchenyi István Egyetem hallgatói

A GYHG szakmai központja idén is tárt kapukkal várta a jövő környezetmérnökeit.

Gulyás Gergely a Szőlő utcai visszaélésekről: a rendőrség veszi át a javítóintézeteket

Bűncselekmények, elmaradt ellenőrzések és egy későn felismert rendszerhiba árnyékában keresi a felelősöket a kormány.

A szombati szabályok lesznek érvényesek az áthelyezett munkanapon Győrben

December 13-án módosul a parkolási rend a felszíni zónákban.

Vonatpótló busz jár Győr és Csorna között december 12-én

Egynapos vágányzár miatt módosul a közlekedés a GYSEV vonalán.

Elhunyt Balázs Péter

A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, rendező 82 éves volt. 

Az ellenállhatatlan gyémánt és arany csillogása

A gyémánt az örök vonzalom jelképeként ismeretes.

Bezárta volt barátnőjét a házba és nem engedte ki egy celldömölki férfi

Aztán fiával együtt kezdte el ütni a nő új párját.

Tavaly övék volt az Év szaloncukra, idén lehúzta náluk a rolót a Nébih

Szennyezett falak, eldugult lefolyók, 1129 kg zár alá vett élelmiszer, egyes dolgozók lejárt alkalmassági papírokkal dolgoztak.

„Vége van” - Magyar Péter szerint azonnal le kell mondania a kormánynak a Szőlő utcai gyermekbántalmazás után

Orbán Viktort és a köztársasági elnököt is felszólította: haladéktalanul ki kell írni a választásokat.

Hiába munkanap a szombat, jönni fog a kukásautó

A hulladékudvarok is nyitva lesznek. 

A ménfőcsanaki diákok vihették haza idén a jubileumi Fehér Miklós-kupát

Huszadszor is megtelt élettel a szabadhegyi tornaterem, ahol nemcsak a futball, hanem az emlékezés is főszerepet kapott.

Hatékony munkavégzés a magasban: guruló állványok előnyei

A magasban végzett munka nem könnyű feladat, ezért olyan eszközökre van szükség, amik lehetővé teszik a munkások számára, hogy biztonságosan és hatékonyan végezzék a teendőiket.

Biztató eredménnyel zárult a téli élelmiszerlánc-ellenőrzés első szakasza

Kevés súlyos szabálytalanságot talált a Nébih, a bejgli és a forralt bor fokozott figyelmet kap a folytatásban.

Elszabadult vadászkutyák támadtak egy idős férfira az óvári járásban

A 80 éves sértett a kórházban elhunyt, a kutyák gazdáját emberöléssel vádolják. 

Elismerték a győri drogprevenció kiemelkedő szakembereit

Átadták a KEF idei díjait: Szabó Csabát és Balla Richárdot tüntették ki.