Danka Lajos lett a Mi Hazánk Mozgalom szombathelyi szervezetének elnöke

Farkas Bazsi 2024-07-11 15:14:42
Már a 2026-os választásokra készül a párt helyi sejtje.

Ma délután a Mi Hazánk Mozgalom szombathelyi szervezete sikeres gyűlést tartott a városban. A megbeszélésen Dala Ferenc, a párt vármegyei elnöke is jelen volt - írja szerkesztőségünknek eljuttatott közleményében a szervezet. 

A tisztújító megbeszélésen a szombathelyi szervezet tagjai Dr. Danka Lajost választották elnökké, aki a jövőben vezeti majd a helyi csoportot. Emellett két új alelnök is megkapta megbízását: Benkő Zoltán és Kádár Csaba személyében. Új tagok is csatlakoztak a szervezethez, így helyi szinten is tovább erősödött a párt, készülve a 2026-os országgyűlési választásokra. A Mi Hazánk szombathelyi szervezete büszke arra, hogy ilyen aktív és elkötelezett tagjai vannak, akik összefogva dolgoznak a közös célok eléréséért. A megújulás és a bővülés lehetőséget teremt a szervezet számára, hogy még hatékonyabban képviselje az értékeit és programját a jövőben. 

Szólj hozzá!

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.

A Haladásnál esélyt sem kapott Keresztes Krisztián, aki most a skót élvonalban futballozik

A karácsonyig lejátszott 18 fordulóból a magyar légiós 17 bajnokin tagja volt a Dundee United kezdőcsapatának, azt az egy mérkőzést pedig sárga lapok miatt volt kénytelen kihagyni.

Hova vigyük a karácsonyfát az ünnepek után Győrben?

A Győr-Szol idén is több megoldást kínál a fenyők környezetbarát elhelyezésére.

260 millió forintért eladó a szombathelyi Romkert

Már az egykori szórakozóhely, nem az ókori kiállítótér.

Adókedvezménnyel csábítják Győrbe a háziorvosokat

A város kiszélesítette a praxisok adómentességét, a cél a betöltetlen helyek számának csökkentése.

Rápli Róbert egészen biztosan nem fog visszalépni Czeglédy Csaba javára

A TISZA hivatalosan is megerősítette, hogy jelöltjei sehol nem lépnek vissza senki javára.

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.