Új igazolás érkezett a Haladás VSE focicsapatába

Farkas Bazsi 2024-07-09 12:39:00
Megkezdte a felkészülést a megye 1-es együttes. Minden hétvégén edzőmeccset játszanak a zöld-fehérek.

Hétfőn délután 21 mezőnyjátékossal kezdte meg a 2024/2025-ös idényre a felkészülést a Haladás VSE megye 1-es csapata. A szombathelyi foci környékén történtek miatt a HVSE lett a város első számú csapata, így a szokásosnál nagyobb figyelem vetül a társaságra. 

A klub weboldalának beszámolója szerint Tarján Patrik, Buzás László, Likerecz Botond és Varga Csaba sérülés miatt nem csatlakozott a csapathoz, ám hamarosan ők is bekapcsolódhatnak a munkába. 

Fotó: haladasvse.hu

A tervek szerint hetente hét gyakorlásból, valamint egy edzőmeccsből áll a felkészülés.

Szenci Imre, szakmai vezető a következőképp nyilatkozott az egyesület honlapjának:

- Nem gondoltam semmilyen rávezetésre, hanem rögtön belecsapunk a lecsóba, mivel nagyon kevés idő áll a rendelkezésünkre. Persze ez nem azt jelenti, hogy szétfuttatjuk a srácokat. Mindent labdával gyakorolunk majd, mert az edzések különböző játékelemekről, játékszituációkról szólnak. Építeni akarjuk a csapatot és azon belül az egyéneket is. 

Fotó: haladasvse.hu

Arról már beszámoltunk, hogy három szombathelyi kötődésű játékos, Tarján Patrik, Szakály Attila és Jancsó András nálunk folytatja a pályafutását, de az eddig futsalozó Fehér Dániel is velünk van már. A támadó szekcióba és a kapus posztra még jöhetnének új játékosok, de azért így is megvagyunk. Emellett pedig én nagyon bízom a saját utánpótlásunkban. Onnan olyan 16-17 éves srácok jöhetnek, akik szerintem megállhatják itt is a helyüket – zárta gondolatmenetét Szenczi Imre.

A csapat valamennyi hétvégére terveztek egy-egy edzőmeccset, melyeken erős vármegye I.-es együttesekkel akarják majd összemérni felkészültségüket, erejüket. Szerdánként pedig egymás közötti játék szerepel a programban.

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Egy nehéz nap reggelén 11 pontos vállalkozói könnyítő csomagot jelentett be Orbán Viktor

Többek között fél évvel eltolják az üzemanyagok jövedéki adóemelését is.

Tervezett áramszünet lesz Győr több utcájában

Karbantartás miatt, november 25-én. 

Változások az építőipar, autószerviz és gyártás területén

Az építőipar, az autószerviz és a gyártás területén elképesztő ütemű fejlődés zajlik, ami alapvetően alakítja át a munka jellegét és követelményeit.

Elhunyt az ETO FC. egyik meghatározó háttérembere

Kovács Tivadartól mély megrendüléssel búcsúzik a klub.

Orbán Viktor 23% - Magyar Péter 50%

Nagyon vezet a Tisza Párt elnöke a politikusok népszerűségi versenyében.

Mit árul el a villogó homokóra ikon a kazánunkról?

A modern fűtési technológiák világában fontos, hogy a felhasználók pontosan tudják, milyen jelentéssel bírnak a különféle ikonok a kazán kijelzőjén.

Drogbotrány Zalaegerszegen - Hadházy Ákos szerint egy városi fideszes politikus érintett egy Szombathelyen rendezett kábítószeres buliban

A parlamenti képviselő szerint kábítószer használat miatt elterelésre küldtek egy önkormányzati képviselőt, a vállalkozó haverjait pedig le is tartóztatták.

Új szintre emelkedik a kisautók tuningja

Képzelje el, hogy egy ikonikus kisautó formavilágát tapasztalt német tuningmesterek keze formálja még különlegesebbé. Az autótuning világa mindig a kreativitás és a technológia együttműködéséről szól, mely a mindennapi közlekedést teszi különlegessé.

Holttestet találtak Győrben az Ifjúság körúton 

Nem merült fel bűncselekmény gyanúja.

Orbán Viktor amerikai védőpajzsa nem is annyira fényes, mint, ahogy próbálják beállítani

Igazából egy swap-megállapodásról szól a kormány amerikai garanciája.

Festési eszközök: melyik a legjobb választás?

Az otthoni felújítás során fontos, hogy a megfelelő festési eszközök mellett dönts.

Okorn kihagyta a szűkített keretből Váradit

Szombathelyen kezd a magyar férfi kosárlabda-válogatott.

Orbán Viktor szerint ha ő nincs, akkor „rezsicsökkentés nuku”

A miniszterelnök a Kossuth rádióban faragta tovább a saját szobrát. 

Az aglaonema: a beltéri trópusok színpompás lakója

Az aglaonema, más néven rákvirág, a szobanövények közt egy igazán figyelemre méltó darab.

Orbán Viktor engedélyt adott a „firkás” minták felhasználására

Megnyugodhat mindenki, jó fej volt a miniszterelnök.