Három korábbi “nagy Hali” játékos igazolt le a Haladás VSE-hez

Farkas Bazsi 2024-07-02 19:04:14
Alakulóban a szombathelyi foci jövője.

Tarján Patrik után Jancsó Andrással és Szakály Attilával is sikerült megegyeznie a Haladás VSE-nek, így mindhárman a HVSE több szereplős együttműködés keretében újjáépülő, a vármegye I. osztályban induló futballcsapatában folytatják pályafutásukat - adta hírül az egyesület weboldala.

Mint arról az Ugytudjuk.hu élő közvetítéssel is beszámolt, az NB II-es Haladás labdarúgó csapatot működtető Kft. csődbe jutása után a szombathelyi önkormányzat azzal az ötlettel állt elő egy szurkolói egyeztetésen, hogy a Haladás VSE-vel ész Illés Sportalapítvánnyal egy új céget alapítanak, ez lesz eztán a város első számú csapata.

Az akkor a teremben ülő játékosok úgy nyilatkoztak, hogy ha rövid időn belül sikerült mindezt véghezvinni, akkor Szombathelyen maradnak. 

Szenczi Imre szakmai vezető így nyilatkozott a HVSE weboldalának:

- Úgy gondolom, hogy olyan játékosok érkeztek hozzánk, akik nagyon sokat tudnak majd segíteni nekünk a céljaink megvalósításában. Fontosnak tartom, hogy valamennyien szombathelyi identitással rendelkeznek és komoly minőséget képviselnek. A keretünket talán még a támadó posztokon kellene picit megerősíteni, de már így is rendkívül jól állunk – fogalmazott Szenczi Imre, aki hozzátette: a HVSE labdarúgócsapata július 8-án hétfőn 18 órakor kezdi meg a felkészülést a 2024/2025-ö szezonra, amit a vármegye I. osztályban kezd majd el az együttesünk.

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.

Nem nyúlt az alapkamathoz az MNB Monetáris Tanácsa

Marad a szigorú pénzügyi politika, az inflációs kockázatok miatt továbbra is óvatosságra int a jegybank.