Kara Ákos gratulált Pintér Bencének

ugytudjuk.hu 2024-06-17 18:02:00
A fideszes képviselő Győr érdekében felajánlotta együttműködését.

Facebook-posztban gratulált Pintér Bence (TSZV) polgármesterré valasztásához Kara Ákos fideszes országgyűlési képviselő. 

Kara kiemelte a Fidesz-KDNP közgyűlési sikerét, majd ezt irta:

"Ezúton gratulálok a város megválasztott polgármesterének Pintér Bencének és ezúton szeretném felajánlani országgyűlési képviselőként együttműködésemet a város további fejlődése és az itt élő emberek, családok érdekében. Gratulálok továbbá minden megválasztott önkormányzati képviselőnek is. (...)

Most a városunkban egy új helyzet jött létre, ahol a 22 fős közgyűlésben abszolút többsége van a Fidesz-KDNP-nek 14 fővel. Ugyanakkor baloldali polgármestere lett Győrnek. A célunk most ebben a helyzetben nem lehet más mint, hogy az új polgármesterrel egy korrekt együttműködést próbáljunk kialakítani a város és a győri emberek érdekében. 

Abban azonban biztosak lehetnek az itt élők, hogy az általunk képviselt alapvető értékeinkből nem engedünk. Teljes mértékben elutasítjuk a woke ideológiát, amelyet a most megválasztott polgármestert támogató LMP és a többi baloldali párt is képvisel, amely ideológia nyugaton már eluralkodott. Nem lesz migránsváros Győrből és mi továbbra is a béke pártján állunk. Így nem engedjük azt sem, hogy Magyarországot, így a győrieket bárki háborúba rángassa."

Elmondta még, hogy a Fidesz megerősítésén is dolgozni fognak a városban. 

Szólj hozzá!

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.

„Segítő kezet fogunk nyújtani abban, hogy megtalálják a győriek pénzét” – Pintér Bence már az új vagyonvisszaszerzési hivatalnak üzent

A polgármester szerint Győr példát mutathat abban, hogyan kell „utánamenni a dolgoknak” a választás után felálló új rendszerben.

Visszatért a zene a Győri Városháza tornyába – újra szól a „Fújdogál a szél” 

A győriek döntöttek, a jól ismert népdal lett a torony hangja, ami naponta többször is felcsendül.

Négyéves csúcs közelében a forint – 365 alá erősödött az euróval szemben

A választási eredmények után látványosan reagált a piac, több devizával szemben is erősödött a magyar fizetőeszköz.

Győr-Moson-Sopron megyében szavaztak a legtöbben

Vas megye a második legaktívabb volt.

Ismert kockázatok, elmaradt döntések – így maradt energiafüggő Magyarország

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.

Ma már az egyéni igényeink szerint választhatunk kontaktlencsét

A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.