Beadta az NB III-as induláshoz szükséges papírokat a Haladás

Farkas Bazsi 2024-06-05 09:04:24
A klub tájékoztatása szerint nincsen köztartozásuk. Ám a kérdés az, mi lesz a többi adóssággal?

"Klubunk ma igazolta az MLSZ felé, hogy nincs köztartozása.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) Versenybizottsága elfogadta a 2024/25-ös  NB III.-as licencünket, azzal a feltétellel, hogy legkésőbb 2024. június 5-én 12 óráig igazoljuk a NAV és Önkormányzati-helyi adóigazolások megküldésével, hogy nincs köztartozásunk.

Nos, klubunk a mai napon ezt az igazolást beadta az MLSZ-hez.

Szintén mai hír, hogy a vármegyei I. osztályú bajnokságot nyert Szombathelyi Haladás II.-nek - erőnyerőként - nem kell osztályozót játszani, jogot nyert az NB III.-as indulásra" - írta tegnapi közleményében a Szombathelyi Haladás.

Ma reggel néztünk rá az Opten cégadatbázisra, itt még három végrehajtás szerepel a csapatot működtető Szombathelyi Haladás Labdarúgó és Sportszolgáltató Kft. neve mellett. Ezekből egy NAV behajtás, kettő pedig közjegyző által indított végrehajtás.

Amennyiben egyébként a Haladás megkapja az NB III-as licencet, úgy kérdéses, hogy milyen jogi személy lenne a versenyeztető, ugyanis az látszik, hogy a jelenlegi Kft., még ha nincs is jelenleg köztartozása, úszik az adósságban. Lehetséges megoldás lehet, ha valamelyik kistulajdonos veszi át a versenyeztetési jogot, erre pedig az Illés Sportalapítvány látszik a legalkalmasabbnak. 

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.