Két szendvicset is kapnak a szombathelyi Fidesszel a Békemenetre utazó szimpatizánsok

Farkas Bazsi 2024-05-27 08:14:17
Csak azok vehetnek részt a meneten, akik előre regisztráltak. Fontos infók a Békemenetről ITT!

Június 1-re ismét Békemenetet hirdetett a CÖF, vagyis a Civil Összefogás Fórum. Az esemény - amely rendre a kormánypártok erődemonstrációja szokott lenni - ezúttal azt az üzenetet hordozza, hogy: Eddig, és ne tovább!. Ezzel kíván üzenni a CÖF, az Európa háborús pszichózisban égő vezetőinek.

Úgy néz ki, hogy a Fidesz ismét nem bízza a véletlenre, és buszoztatással duzzasztja fel a menten résztvevők létszámát. Erről árulkodik az az üzenet, amit Hende Csaba, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjének nevében a napokban küldtek ki és, ami az Ugytudjuk.hu szerkesztőségébe is elért.

"Kedves Barátom!

Mint Te is tudod, június 9-én sorsdöntő Európai Uniós és önkormányzati választások lesznek Magyarországon. A tét soha nem volt ilyen óriási: HÁBORÚ és BÉKE között kell választanunk!

A mi politikai közösségünk álláspontja egyértelmű és világos: CSAK A BÉKE! Az elmúlt hetekben-hónapokban ezt számos alkalommal elmondtuk és hirdettük.

Most a választási kampány finisében demonstrálni akarjuk, hogy hazánkban a békepárti emberek vannak többségben.

Ezért JÚNIUS 1-én Budapesten, BÉKEMENETTEL erősítjük ezt meg.

Erre hívlak és várlak szeretettel! Ha Te is részt szeretnél venni a békemeneten, akkor regisztrálj neved, címed, születési dátumod és telefonszámod megadásával legkésőbb május 27-ig a szombathely@fidesz.hu e-mail címen vagy a 06 20 506 8881 (munkanapokon 8.00 és 16.00 óra között) telefonszámon vagy személyesen a 9700 Szombathely, Szent Márton u.10. sz. alatt található Fidesz irodában (munkanapokon 8.00 és16.00 óra között).

Néhány fontos tudnivaló:
A részvétel ingyenes.
A békemeneten csak regisztrált személyek vehetnek részt!
Indulás: 2024.06.01-én,  7.30 órakor a Haladás Sportkomplexum Rohonci úti parkolójából.
Minden résztvevő részére két darab szendvicset és ásványvizet biztosítunk.
Hazaindulás: A békemenet végeztével kb. 17.00 órakor

Számítva megtisztelő jelentkezésedre:
Hende Csaba"

Információink szerint egyébként nem csak a Fidesz, de a KDNP is rendesen mozgósít. A párt helyi elnökének Melega Miklósnak a nevével olyan üzenetet küldtek, amelyben a helyi párttagoknak és szimpatizánsoknak kötelező részvételt írtak elő a június 1. menetre. 

Hamarosan kiderül, hogy mindez mennyit is ért és végül hányan lesznek ott a Békementen.

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

“Rendelkezésünkre áll a klub és az ELTE közötti teljes levelezés”

SZKKA szülői munkaközössége is reagált arra, hogy az ELTE kitette az kéziseket a sportcsarnokból és az irodákból is.

Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Uros Rosic elhagyta a Kaposvár csapatát és a férfi kosárlabda NB I-ben címvédő Falco KC Szombathely színeiben folytatja pályafutását.

Teljesen átszerveznék a közmédia intézményrendszerét

A megszűnő Közszolgálati Közalapítvány helyett létrejönne a Független Közmédia Testület.

Magyar Péter: az illegális migráció elleni harc az Orbán-kormány egyik legnagyobb hazugsága

A miniszterelnök szerint az előző kormány hazudott a költségvetési számok, az uniós források, az orosz-ukrán háború, a rezsicsökkentés kapcsán, és az ország társadalmi helyzetéről is.

Nem vagyunk “haveri kivitelezők “-k!

Közleményben reagáltak Magyar Péter kijelentésére a hónapok óta a pénzükre váró honlapfejlesztők, akik részt vettek a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” Programba.

Polgármesteri dicséretet kaptak Győr legkiválóbb diákjai

A város először rendezte meg az Érdemes Diákok Köszöntése ünnepséget, ahol tanulmányi, sport- és közösségi teljesítményeket ismertek el.

Tóth Péter: Az olvasás ünnepe a győri könyvhét

A kabinetvezető szerint a személyes találkozások és a könyvek közös felfedezése ma talán fontosabb, mint valaha.

Hétfőtől sávbővítés és forgalomkorlátozás lesz a Fehérvári út és a Zöld utca csomópontjában

Június 15-én kezdődik az a fejlesztés, amelytől a torlódások csökkenését és a közlekedés gördülékenyebbé válását várják.

Szombathelyen tart kihelyezett ülést a Parlament Élő Környezetért Felelős Bizottsága

Jövő héten csütörtökön a Megyeházán tanácskozik a grémium. A téma az azbeszt lesz.

Nyolcan haltak meg két egymást követő balesetben az M1-es autópályán Győr közelében

Egy teherautó és egy munkagép ütközése után újabb tragédia történt, amikor egy kisbusz belerohant a torlódás miatt álló járműbe.

A közép-európai régió fiataljainak fele már találkozott online bántalmazással gyerekkorában

A Republikon V4-es kutatása szerint a probléma nem elszigetelt jelenség, Szlovákiában és Lengyelországban különösen aggasztóak az adatok.

Pődör Zoltán, az SZKKA ügyvezető elnöke szerint az egyetemnek mindig előre fizették a terembérletet, bár most tartozásuk van

Az ELTE és a kézilabda klub viszonya annyira megromlott, hogy a kézisek sportterem, és iroda használatát is felmondta az egyetem.

Ha nem tudod, hogy mit csinálj a hétvégén - mutatjuk az összes győri programot

Ünnepi könyvhét, Mozgás Éjszakája, gólyagyűrűzés, hadijáték, kiváló koncertek, miegymás. 

Elítélték a volt győri rendőrkapitány fiát – a letartóztatott Váczi Attila még a börtönben is lebukott

Hamis fegyverátírás miatt született jogerős ítélet, miközben a korrupciós perben milliárdos megrendelések, luxusautó és bizalmas rendőrségi iratok is előkerültek.

Pár hónap alatt közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter vagyona

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Kitette az egyetem az SZKKA-t a sportcsarnokból

A kézilabda csapat szerződése június 16-án lejár, új szerződést pedig nem kíván az egyetem kötni. Már a " D" épületben bérelt irodákban sem maradhatnak sokáig.

Bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálata az ETO Parkban

Az ügyintézés ezentúl kizárólag az Orgona utcai és a Jókai utcai irodákban érhető el.

Gólyák, állatbemutatók és családi programok várják a látogatókat Győrszentivánon és Szanyban

Június 12-én és 13-án testközelből ismerkedhetnek meg az érdeklődők a fehér gólyákkal, miközben egész napos programokkal készülnek a szervezők.