A különleges nyári italok megdobják a forgalmat!

ugytudjuk.hu 2024-05-16 20:58:36
Vendéglátósként lényeges szempont a bevétel, nyáron pedig nincs is más dolgod, mint hogy mutatós és finom hűs italokat kínálj a szomjas vendégek számára. Olyanokat, amikért újra és újra el fognak jönni hozzád és nem csupán egy felejtős hely leszel a napjuk során.

Ehhez azonban nem csupán az italra, de a pohárra is oda kell figyelned, hiszen egy kényelmetlen, egyszerű pohár nem fogja a luxus és az exkluzivitás érzését kelteni, akár milyen finomságot is töltesz bele! 

Miben érdemes kínálni a nyári italokat?

Szerencsére van választási lehetőség, ezek közül pedig az indepack.hu eldobható pohár kínálatában szereplő shaker pohár lehet a legjobb opció. Ezek a poharak ugyanis vastag falúak, víztiszták, teljesen átlátszók és olyan tetővel rendelkeznek, melybe szívószál is tehető. Ráadásul még logózhatók is, ezért, ha azt szeretnéd, hogy a vásárlóba biztosan beleégjen a branded, akkor mindenképpen nyomtattasd rá saját dizájnodat!

Mik lesznek az idei legmenőbb italok?

Nyáron mindenki a hideg italokat keresi és a limonádé mit sem veszített a népszerűségéből. Azonban az is fontos, hogy a te limonádéd különbözzön a többiekétől, nézzen ki úgy, legyen olyan íze, ami miatt emlékezetes lesz az emberek számára. Hogy hogyan lehet ezt elérni? Nyilvánvalóan nem szabad sajnálni a belevalókat!

A színek és a textúrák megfogják a vásárlókat. Ha olyan limonádét szeretnél kínálni, ami különleges, akkor használj speciális ízesített szirupokat, 100%-os narancslevet, szódát és sok-sok darált jeget. Mindenképpen tedd tele az italt gyümölcsökkel, ha pedig piros bogyós gyümölcsöket fagyasztasz le, akkor még extrább italt tudsz prezentálni! A mentalevél és a szívószál soha ne maradjon ki!

Koktél fényes nappal? Naná!

Az alkoholmentes koktélok szintén nagyon népszerűek, ez esetben az italt a különböző színű italok és szirupok kavalkádja, na és természetesen a koktélcseresznye dobja fel. A víztiszta műanyag shaker pohárban lévő extra itallal sétálgatni pedig egy külön programpont lesz a vásárlók számára!

A jégkása a gyerekek kedvence!

Színesek, savanyúak, hűsítenek, a darált jég kavargatásával pedig remekül lehet zörögni. Nem is lehet ez más, mint a jégkása! A jégkását is tedd shaker pohárba, de kínálhatsz benne gyümölcslevet, vagy egy kis citromkarikával megbolondított ásványvizet, esetleg eper-, vanília-, csokiturmixot is!

Nyáron a kávé is hidegen jó!

A forró fekete helyett sokan kérik jegeskávéként kedvenc kávéjukat, amihez gömb alakú tetőt válassz, hiszen a tejszínhab miatt ez lesz az ideális választás. A jegeskávé esetében a vanília fagyi sem maradhat el.

Először a jeget tedd a pohárba, majd jöhet a hosszúkávé, amit önts fel tejjel, tegyél bele egy gömb fagyit, végül tejszínhabbal tedd fel az italra a koronát! Karamell- vagy csokiöntettel még finomabb terméket készíthetsz.

A hidegital-választék mindig legyen változatos és széles, készítsd el olyan minőségben, amelyet emlegetni fognak a vásárlók, ezáltal pedig garantálható, hogy rövidesen visszatérnek hozzád és jelentősen megnövelik a forgalmadat.

Szponzorált tartalmat olvastál!

Szólj hozzá!

Újra stratégiai kérdés lett az olaj 

A kínai példa szerint a gazdasági növekedés nem feltétlenül jár együtt az olajéhség fokozódásával, de az árát és az ellentmondásait sem lehet lesöpörni az asztalról.

Hova lesz az SZKKA TAO támogatása?

Ezt a kérdést Danka Lajos, szombathelyi önkormányzati képviselő tette fel.

Komoly csihipuhi volt Kőszegen

Az utcán esett neki egy férfi a másiknak.

Kizárták a győri ügyészséget a Győr-Szol lakáskassza-ügyének vizsgálatából

Pintér Bence szerint összeférhetetlenség miatt került Veszprémbe az eljárás. Ezzel együtt vannak intő jelek, hogy talán nem csak azért. 

A zimankós időjárás miatt átszervezik a szombathelyi húsvéti vásár programját

A vasárnapra tervezett Húsvéti Hétpróba Kalandtúrák elmaradnak.

Az iskolai zaklatásról rendeznek kétnapos szakmai konferenciát Győrben

A bántalmazások okairól, megelőzéséről és kezeléséről lesz szó április 15-én és 16-án a Kisfaludy Károly Könyvtárban.

Hogyan válasszunk elektromos vízmelegítőt otthonunkba?

Az otthoni melegvíz-ellátást nagyban meghatározza, hogy milyen típusú és kapacitású vízmelegítőt választasz.

Sok csapadék, havazás is várható Vasban

A hó vastagsága helyenként a tíz-tizenöt centimétert is elérheti.

Orbán Viktor: Magyarország fokozatosan leállítja az Ukrajnába irányuló gázszállítást

A miniszterelnök bekeményített. De kérdés, hogy ki veszít ezzel többet. 

Folytatódnak a fametszési munkálatok Szombathelyen a Széll Kálmán utcában

Péntektől az utca páratlan oldalát, a Múzeum Parktól a Széll Kálmán utca 39. számig érinti a munka.

Bach és Liszt is megszólal húsvéthétfőn a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában

Ünnepi orgonakoncerttel várják a közönséget április 6-án, a hangversenyen barokk, romantikus és kortárs művek is felcsendülnek.

A Tisza szimpatizánsainak 98%-a biztosan elmegy szavazni - ezt mérte a 21 Kutatóközpont

A kutatás szerint nemcsak a pártok közötti különbség számít, hanem az is, hogy melyik tábor mennyire biztos abban: tényleg elmegy szavazni április 12-én.

A Zala-Müllex lett a befutó a nagykölkedi gumitelep felszámolására kiírt első pályázaton

80 ezer forint/tonna áron szállítják el néhány kilométerrel odébb a gumit.

Kamatmentes kölcsönnel segíti az első lakás megszerzését a győri önkormányzat

Megduplázták a támogatási keretet, így idén már 200 millió forint áll rendelkezésre a fiatalok és családok lakásvásárlásának támogatására.

Putyin rendszere egy tanár szemével – Oscar-díjas dokumentumfilm érkezik Győrbe

A Senki tanár úr Putyin ellen című film április 7-én a Rómer Házban látható, jelenleg máshol nem vetítik.

Végzős győri diákok mutatkoznak be a Rómerben – kiállítás nyílik a belvárosban

Március 26-án nyílik meg a SZE művészeti szakgimnazistáinak tárlata, amely egy hónapon át látogatható.