Haladás: Egészen biztosan meg lesz tartva a két utolsó NB II-es bajnoki mérkőzés

Farkas Bazsi 2024-05-15 18:17:00
Egyeztettek a tulajdonosok.

A Haladás Labdarúgó és Sportszolgáltató Kft. tulajdonosai egyeztettek ma délután. Mint ismert, nehéz helyzetben van az NB II-es csapatot működtető cég, a klub nem kapta meg az NB-s licencet. 

A szombathelyi városvezetés gyors tájékoztatása szerint a főbb elhangzott témák:

  • Egészen biztos, hogy megtartják a szezonból hátralévő 2 NB II-es bajnoki mérkőzést.
  • Fellebbeznek az MLSZ-hez a licenc ügyében.
  • Homlok Zsolt felcsillantotta, hogy van még remény egy tőkeerős szponzor bevonására.

További részletek egy hamarosan kiadásra kerülő közleményben lesznek olvashatóak.

Frissítés

Cikkünk megjelenése után érkezett meg a szombathelyi városvezetés közleménye, ezt változtatás nélkül közöljük:

A mai napon a Haladás Labdarúgó Kft. tulajdonosi egyeztetésére került sor, javaslatunkra (eleget téve a szurkolói körök megkeresésének) a szurkolók képviselőinek bevonásával. A licenc iránti fellebbezést a társaság benyújtja, a többségi tulajdonos Homlok Zsolt pedig további tárgyalásokat folytat reménybeli támogatók bevonására a pénzügyi helyzet stabilizálása érdekében. Ígéretet kaptunk, hogy a hátralévő két mérkőzést a csapat le fogja játszani, valamint a szurkolók képviselőit a május 28-án esedékes taggyűlésre is meg fogják hívni. Ahogy ígértük, továbbra is a szurkolók bevonásával fogunk eljárni városunk labdarúgócsapata érdekében.
Hajrá Haladás!

dr. László Győző
Szombathely MJV sportért felelős alpolgármestere

Támogasd adód 1%-val a hatalomtól független újságírást!

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adószám: 19294571-1-18.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Tragikus hirtelenséggel elhunyt Gombás Endre

Szombathely egykori önkormányzati képviselője 73 éves volt.

47 ezer ember hal meg évente elkerülhető halálokok miatt - a TISZA ajkai jelöltje szerint ez az igaz veszély 

Balatincz Péter súlyos orvos- és eszközhiányról beszélt: osztályok működése, műtétek és alapvető ellátások is veszélybe kerülhetnek a szakemberhiány miatt.

Olcsó benzin, drágább jövő? - az árstop a klímacélok ellen dolgozik

A mesterségesen lenyomott üzemanyagárak rövid távon könnyebbséget hozhatnak, de hosszú távon tovább mélyítik Magyarország fosszilis függőségét.

Letartóztatásba kerülhet a férfi, aki tegnap megölte a feleségét Győrben

Előre kitervelten, különös kegyetlenséggel, több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettével gyanúsítják. 

Egyelőre nem nagyon értjük, hol fog majd elférni a tömeg a szombathelyi Savaria téren Orbán Viktor beszéde alatt

A tér végében a Fő térrel szemben állítják fel a színpadon. Megannyi kis sátort zsúfoltak be a területre.

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.