Április 25-én ismét végrehajtást jegyeztek be a Szombathelyi Haladás Labdarúgó és Sportszolgáltató Kft-re

Farkas Bazsi 2024-05-03 23:03:52
Ezúttal nem köztartozás miatt indult eljárás a céggel szemben.

2024. április 25-én bírósági végrehajtást jegyeztek be a Szombathelyi Haladás NB II-es labdarúgó csapatát működtető, Szombathelyi Haladás Labdarúgó és Sportszolgáltató Kft-re - derül ki az Opten adataiból.

A végrehajtást a szigetszentmiklósi illetőségű Juhász Ildikó közjegyző rendelte el. Ez azt jelenti, hogy ezúttal nem köztartozás miatt került végrehajtás a cégre.

A Haladás első körben nem kapta meg a versenyengedélyt a 2024/2025-ös bajnoki idényre, az MLSZ hivatalos értesítése szerint “pénzügyi kritériumoknak való megfelelés igazolására vonatkozóan hiánypótlásra szólította fel” a Kft-t. Erre május 3-ig volt lehetősége a cégnek.

Azonban ha jelenleg is érvényes végrehajtás van a Kft. ellen, akkor aligha tudja teljesíteni azt az feltételt, hogy tartozás nélküli állapotot tudjon felmutatni az MLSZ-nek. 

A Haladás Labdarúgó Kft. ugyan külön kommunikációs munkatársat foglalkoztat, ám a most kialakult helyzetről sem olvasható tájékoztatás a csapat hivatalos weboldalán.

A szombathelyi városvezetés, mint a 10,2%-ban tulajdonos szombathelyi önkormányzat képviselői a mai napon levelet írtak Szántó Erzsébet ügyvezetőnek, ebben tájékoztatást kértek a pénzügyi helyzetet illetően, különösen a játékosok és más dolgozók felé fennálló esetleges tartozások miatt.

Az alábbi levelet Czeglédy Csaba (független) önkormányzati képviselő osztotta meg Facebook-oldalán.

 

Címlapon: Homlok Zsolt, a Haladás tulajdonosa

Támogasd adód 1%-val a hatalomtól független újságírást!

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adószám: 19294571-1-18.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Hogyan találhatunk magunknak jól fizető állást?

A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.

Vasárnap és hétfőn is várja a gyerekeket a Fő téri vidámpark Szombathelyen

Hétfőn Bing nyuszival is találkozhatnak a legkisebbek.

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.

USB töltők a hétköznapokban

Napjainkban az USB töltők nélkülözhetetlen részeivé váltak otthonainknak és irodáinknak.

“Ne csak a választáskor jöjjön “Szalagvágó” Czunyiné! Hol van?”

Lakossági fórumot tartottak Bábolnán. A helyiek a végsőkig el fognak menni, ha ismét marhatetemeket hoznának a településre.

Hivatalos: Ez már a nyár

Kicsit korán jött, de ez van.

Történelmi megállapodás segíti mostantól a győri táncosok jövőjét

Két egyetem és a Győri Balett innovatív együttműködését írták alá a szereplők.

Komoly pénzt zsákmányoltak betörők egy szombathelyi lakásból

Közel 3 millió forintot tartott otthon a házigazda.

A megfelelő munkaruha életeket menthet!

A hírekben számtalanszor olvashatunk olyan munkahelyi balesetekről, amelyek könnyedén megelőzhetőek lettek volna, ha a munkavállaló a megfelelő munkaruházatot viseli, illetve ha a munkáltató valóban komolyan veszi a munkavédelmi előírásokat.