Éljen Szombathely: A helyi Fidesznek nincs hiteles politikai mondanivalója

Farkas Bazsi 2024-03-19 15:55:04
Reagáltak a Czeglédy Csabával kapcsolatos fideszes közleményre.

Közleményt jutatott el szerkesztőségünkhöz az Éljen Szombathely! Egyesület. Ezt az alábbiakban változtatás nélkül közöljük:

A Fidesz mai napon megjelent dr. Czeglédy Csabával kapcsolatos nyílt levelére az alábbiakat közöljük.

Dr. Czeglédy Csaba független képviselő, aki a Szociális és Lakás Bizottság elnökeként és egyéni képviselőként is rengeteget dolgozik.

A Fidesz által hivatkozott bírósági ítélet óta dr. Czeglédy Csabát négy alkalommal választották meg képviselőjüknek a szombathelyiek. A fenti tényből következően a Fidesznek a szombathelyi választókkal van vitája.

Értjük, hogy a helyi Fidesznek nincs hiteles politikai mondanivalója, ezért kétségbeesésükben 20 évvel ezelőtti ügyeket próbálnak előrángatni, de mi ezekkel nem kívánunk foglalkozni.

Amennyiben a szombathelyi Fidesz mindenáron olyan személyt akar találni, aki valaha bűncselekményt követett el, akkor kezdje a saját képviselőjelöltjei előéletének a megvizsgálásával. 

Mi gyűlölködés helyett továbbra is minden erőnkkel a szombathelyiekért dolgozunk.

Tisztelettel:

Tóth Kálmán
elnök
Éljen Szombathely! Egyesület

Szólj hozzá!

Lex Haladás: a Homlok Zrt. nem tudja elvinni a sportegyesület állami támogatását 

Hiába akarja érvényesíteni a kölcsönadott 200 millió forint és kamatainak visszafizetését a cég, az állam védőpajzsot nyújtott a sportszervezetnek.

Az EU döntése szerint fejlett járásokban nem támogatnak útfejlesztéseket, ezért most Sárvár 1 milliárd forintos uniós támogatást kap útfejlesztésekre

Korábban Kondora polgármester azt mondta, azért nem kapnak uniós pénzt a sótonyi körfogalomra, mert fejlett településnek számítanak. Most mégis uniós forrásból történő útfejlesztéseket jelentettek be.

Pintér Bence: eltűnt 1 milliárd 700 millió forint, válasz pedig továbbra sincs a Győr-Szol-tól

„Az idő halad, a becsület fogy” - a múlt heti közgyűlés margójára.

Az állandó stressz árnyoldalai: milyen betegségeket okozhat?

Manapság a stressz életünk elválaszthatatlan részévé vált, mégis sokan nem is sejtik, milyen hosszú távú egészségügyi kockázatokat rejthet magában.

Valami bűzlik a Publicus Vas01-re vonatkozó legutóbbi felmérése körül

Nem tudni ki a megrendelő, a kutatás a mai napig nem került nyilvánosságra az intézet weboldalán, és nem készült felmérés arról, hogy mi van akkor, ha Vámos, Rápli és Czeglédy neve is ott van a szavazólapon.

Szerda délután Győrbe érkezik a Lázárinfó - Fekete Dávid meghívta a barátait

5 órakor a Vásárcsarnoknál bárki, bármit kérdezhet. Állítólag. 

Közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter értékpapír vagyona egy év alatt

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.