ÉSZ: Nincs semmilyen következménye annak a szombathelyi Fideszben, ha valaki egy pedofilsegítő bűnelkövető véleményének teret ad, annak tetteit mentegetni próbálja, az áldozatokat pedig kigúnyolja

Farkas Bazsi 2024-02-28 16:17:21
Újabb közleményt küldött az egyesület.

Közleményt küldött szerkesztőségünknek az Éljen Szombathely! Egyesület. Ezt alább változtatás nélkül közöljük:

Sajnálattal vettük tudomásul, hogy sem a szombathelyi Fidesz-KDNP, sem annak polgármesterjelöltje a pedofilsegítő K. Endrét mosdató frakciótársuktól, Horváth Gábortól nem határolódott el, helyette csak egy semmitmondó, gyűlölködő sajtóközleményre futotta. 

Sajnálattal vettük tudomásul, hogy a Fidesz központi kommunikációjával ellentétben nincs semmilyen következménye annak a szombathelyi Fideszben, ha valaki egy pedofilsegítő bűnelkövető véleményének teret ad, annak tetteit mentegetni próbálja, az áldozatokat pedig kigúnyolja. 

Továbbra is felszólítjuk a Fidesz-KDNP-t és annak polgármesterjelöltjét, Lenkai Nórát, hogy határolódjanak el Horváth Gábortól, amennyiben pedig képviselőjük önmagától nem hajlandó távozni a közéletből, tegyék meg a szükséges lépéseket, amelyet nem csak a jó erkölcs, de saját pártjuk - ezek szerint csak üres szavak szintjén hangoztatott - központi elvárása is diktál. 

Tóth Kálmán
Éljen Szombathely
Frakcióvezető

Szólj hozzá!

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.

A gyűlöletnek nincs helye a közéletben – a Védvonal lépett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint elfogadhatatlanok azok a hozzászólások, amelyek az énekes súlyos betegségéről szóló hír alatt jelentek meg.

Átadták a 2026-os Szent László-érmeket Győr díszközgyűlésén

Négy, a város kulturális, sport- és közéleti életében kiemelkedő munkát végző személyiség vehette át az elismerést a Szent László Napok alkalmából.

Elhunyt Völler László, ismert szombathelyi vendéglátós

Jövő héten csütörtökön tartanak emlékező misét.