Lenkai Nóra az egyetlen ELTÉ-s vezető, akinek nincsen tudományos fokozata

Farkas Bazsi 2024-02-26 10:12:00
És mesterdiplomája se.

A múlt héten erősítette meg Lenkai Nóra, a Fidesz-KDNP szombathelyi polgármester-jelöltje, az ELTE SEK rektori biztosa, hogy végzettségét tekintve főiskolai tanári diplomája van, amit háztartásökonómia-életvitel szakon végzett el. Szerkesztőségünk információi szerint a diploma megszerzésének nyelvvizsga követelményét eszperantó középfokú vizsgával teljesítette.

Lenkai ugyan egy posztban azt írta, hogy két felsőfokú végzettsége van, arról, hogy a tanári diploma mellett mi a másik, egyelőre nem adott választ.

Fotó: Lenkai Nóra Facebook-oldal

Most Czeglédy Csaba (független) önkormányzati képviselő egy Facebook-posztban szedte össze az ELTE hivatalvezetőinek végzettségeit. Ebből az derül ki, hogy Lenkai az egyetlen, akinek nincsen tudományos fokozata. 

Dr. Sey Nikoletta, ELTE Rektori Kabinet, Kabinetvezető, Hallgatói Ügyek Rektori Biztosa, Történelemtudományi Doktori Iskola
Dr. Kóczián Lilla, ELTE Rektori Koordinációs Központ, Központvezető, jogász
Dr. Cseszregi Tamás, ELTE Oktatási Igazgatóság, Igazgató, jogász
Dr. Báldy Péter, ELTE Minőségügyi Iroda, mb. irodavezető, jogász
Dr. Szücs Annamária, ELTE Kommunikációs, Marketing és Rekrutációs Igazgatóság, Igazgató, jogász
Szöllősi Szilvia, ELTE Egyetemi Stratégiai Iroda, Irodavezető, kereskedelmi, vendéglátási és Idegenforgalmi mesterképzés, régészet mesterképzés
Dr. Teslár Ákos, ELTE Tudománypolitikai Iroda, Irodavezető, Irodalomtudományi Doktori Iskola
Dr. Kovács Norbert, ELTE ÁJK Dékáni Hivatalvezető, jogász
Varróné Dr. Boros Melinda, ELTE TTK Dékáni Hivatalvezető, jogász
Felvinczi Katalin, ELTE PPK pályázati ügyekért felelős dékáni biztos, egyetemi tanár
Dr. Bóta Gábor, ELTE GTK oktatásszervezésért felelős oktatási igazgató, egyetemi docens
Dr. Fortvingler Judit, ELTE GTK nemzetközi ügyekért felelős oktatási igazgatói feladatok ellátása, egyetemi adjunktus
Dr. Harsányi Gergely Zsolt, ELTE GTK szakmai gyakorlatért felelős oktatási igazgatói feladatok ellátása, egyetemi docens
Dr. Lamanda Gabriella ELTE GTK speciális képzési részekért felelős oktatási igazgatói feladatok ellátása, egyetemi adjunktus, doktori iskola
Dr. Németh Edit, ELTE GTK külső oktatási tevékenységért felelős oktatási igazgatói feladatok ellátása, egyetemi adjunktus
Dr. Tóth Tamás, ELTE GTK oktatástechnikáért felelős oktatási igazgatói feladatok ellátása, egyetemi docens, doktori iskola
Dr. Lebovics Viktória, ELTE orosz kapcsolatokért felelős rektori megbízott, doktori iskola

Lenkai Nóra, ELTE Savaria Egyetemi Központ rektori biztosa, hivatalvezető, háztartásökonómia-életvitel diploma

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz

Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.

Nem jelenthető ki egyértelműen, hogy Bábolnán soha többé nem földelnek el fertőzött állati tetemeket!

Nagy István nem tudott határozott válasszal felelni a kérdésre a zárt ajtók mögött tartott szakmai értekezleten.

Hiányoltad már a szalagvágást? Pedig Sárváron tegnap nyisszant az olló

A Nádasdy-vár kapott macskakövek közé szorított új fákat. Szegények.

Nem ülhet le az Egis Körmend kispadjára a pénteki meccsen Forray Gábor

Vezetőedző nélkül kell helytállnia a Rába-partiaknak a Szolnok ellen.

A mese szerepe gyermekkorban

Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?

Pénteken újabb alpolgármester csatlakozhat a győri városvezetéshez

A pletykákkal ellentétben Antal Imre nem lesz jelölt.

Nem maradtak némák a bábolnaiak

Nagy István agrárminiszter szerint a szigetközi magas talajvíz miatt hoztak Bábolnára több ezer leölt szarvasmarhát.

Hogyan szerezhető be gyorsan és egyszerűen a cégkivonat?

Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.

Megszavazták, marad a forgalmi rend változás a szombathelyi Kiskar utcában

A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.

Új tulajdonosa van a szombathelyi ISIS Hotelnek

Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.

A napelemes rendszer bővíthető

A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.

Autós üldözés volt Győrben

Hosszas autósüldözés Győr belvárosából az M1-es autópályáig tartott.

Meghalt Ferenc pápa

A katolikus egyház első emberét húsvéthétfőn, 88 éves korában érte a halál. 

Hogyan találhatunk magunknak jól fizető állást?

A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.

Vasárnap és hétfőn is várja a gyerekeket a Fő téri vidámpark Szombathelyen

Hétfőn Bing nyuszival is találkozhatnak a legkisebbek.

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.