A városlakók képeiből egy hatalmas tablót készítenek Szombathelyen

Farkas Bazsi 2024-02-09 07:34:10
Mosolyt kérünk!

A szombathelyi önkormányzat egy újabb akcióval szeretné erősíteni a városlakók identitását, egy hatalmas tablót készítenek az ISEUM előtti, Göncz Árpád térre. Aki fel szeretne kerülni a képre, a következő teendői vannak:

-    Küldd a portréd!: tölts fel magadról portréképet a szombathelyportre.hu-ra, amin kizárólag Te szerepelsz! 
-    Segíts! - minden beküldött portré után Szombathely Város Önkormányzata 1.000,- Ft-tal támogatja a „Zseboroszlán” Vas Megyei Koraszülöttekért Közhasznú Alapítványt
-    Nyerj! – minden beküldő nyereménysorsoláson vesz részt, minden 500. beküldő után további nyeremények kerülnek kisorsolásra, a főnyeremény egy 300.000,- Ft értékű elektromos roller!

Szólj hozzá!

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.