Lisszabonból próbálja megoldani a kialakult nehéz helyzetet a Szombathelyi Haladás ügyvezetője

Farkas Bazsi 2023-11-29 11:46:00
A HVSE futsal csapatával utazott el Szántó Erzsébet, aki így a NB II-es focicsapat hétvégi bajnoki találkozóján egészen biztosan nem lesz Szombathelyen.

Szerencsésen megérkeztünk Lisszabonba - írta tegnap esti posztjában a Haladás VSE. Az egyesület futsal csapata ugyanis egy csütörtökön kezdődő és vasárnap estig tartó BL-tornán vesz részt.

Fotó: Haladás VSE Facebook-oldal

A közzétett fotókon pedig látható Szántó Erzsébet is, a HVSE elnökségi tagja, a Szombathelyi Haladás Labdarúgó és Sportszolgáltató Kft. ügyvezetője.

Egy kissé furcsának találjuk, hogy amíg az NB II-es foci csapatot működtető cég a csőd felé robog, a dolgozók több hónapja várják a fizetésüket, addig az ügyvezető szinte egy teljes hétre maga mögött hagyja a problémákat és elutazik Lisszabonba.

A klub vezetése a kialakult nehéz helyzet megoldásán dolgozik - írták a néhány napja megjelent közleményükben. Kérdés, hogy milyen módon tud a kialakult nehéz helyzet megoldásán dolgozni az ügyvezető úgy, hogy éppen Lisszabonban tartózkodik.

Ahogy arról nemrég a Kft. kisebbségi tulajdonos szombathelyi önkormányzat vezetői beszámoltak az ügyvezető nem veszi fel nekik a telefont, az írásbeli megkeresésre pedig közel egy hónapja nem válaszolnak.

Fotó: Haladás VSE Facebook-oldal

Tóth Kálmán (Éljen Szombathely!) önkormányzati képviselő egy kérdésre válaszolva elmondta, hogy kezdeményezték a cég taggyűlését és felügyelő bizottságának összehívását. 

A futsal csapat vasárnap este játsza le utolsó mérkőzését a Portugáliában, mivel Szántó is a küldöttség tagja, így ezen a héten nagy valószínűséggel nem fogják összehívni a cég taggyűlését, és a vasárnap 17 órakor kezdődő Gyirmót elleni NB II-es bajnoki mérkőzésen sem lesz a helyszínen.

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

A hordozható energiaforrások új korszaka

Valószínűleg mindannyiunkkal előfordult már, hogy egy hosszabb szabadtéri tevékenység vagy akár otthoni áramszünet közepette akadt meg az élet, mert nem állt rendelkezésre elegendő energia.

16 millió forint gyűlt össze a győri Bagolyvár karácsonyfája alá

Példás összefogással újulhat meg az otthon sivár udvara. 

Világátlag felett nőtt a magyar szabadalmi aktivitás

A friss nemzetközi adatok szerint egyre több hazai vállalkozás lát értéket a szellemi tulajdon védelmében.

Napelemes kiserőművel gazdagodott a győri jégkorong klub

A beruházás a klub fenntartható működését és gazdasági stabilitását erősíti.

Színes karácsony Győrben – több száz gyerekrajz érkezett az adventi pályázatra

Három korosztályban összesen több mint 370 alkotás született, a legjobbak díjat, a közönségkedvencek élményt nyertek.

Pintér Bence szerint „Győr nem fideszes fellegvár”  

A polgármester kifejezetten örülne egy időközi választásnak. 

Ismert kézilabdázó nőket zaklatott egy férfi Győrben

A két sértett el is költözött a vádlott miatt, de az új címen is megtalálta őket.  

84 millió forintért tervezik meg a 87-es főút Kám-Szombathely-Kőszeg közötti egy szakaszának felújítását

Felújítják a 86-ost a Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár útvonalon, valamint Csepreg és Szombathely között is új aszfaltot kap a közút. Több vasi útszakasz is érintett.

4 hónappal Vígh Ferenc távozása után ismét van vezetőedzője a Haladásnak

Simon Ádám eddig sportigazgatóként, és megbízott vezetőedzőként dolgozott a klubnál, január 1-től előléptetik. Frissítve!

A buborék rendben, a címke már kevésbé - rozé pezsgőket vizsgált a Nébih

A Szupermenta teszt szerint inni lehet, olvasni viszont nem mindig volt mit: jelölési hibák miatt öt terméknél indult eljárás.

Újabb szombathelyi belvárosi étterem zár be 

A Fórum azt ígéri, csak téli szünetet tartanak.

Lázár János busszal érkezett Sárvárra

Egy zsáktelepülésről, Csánigról tömeg közlekedett a miniszter, de azt nem tudjuk, hogy oda hogy jutott el.

Hogyan élik túl a kapcsolatok az édeshármast?

A Reddit egyik kérdése elég figyelemfelkeltő volt nemrég: milyen tapasztalatokkal gazdagodtak azok a férfiak, akik már kipróbálták az édeshármast párkapcsolatuk során?

Autómosó alkatrészeit lopta el egy férfi Győr mellett

És nem azért, hogy a saját kocsiját mossa le velük.

Rába Kálmán váltja Bana Tibort a Vas megyei közgyűlésben

Sorcsere a Közösen Vas Megyéért Egyesületben.