A Momentum Pintér Bencét támogatja polgármester-jelöltként

Csarnó Ákos 2023-10-11 14:43:41
A 2024-es önkormányzati választáson kezdenek felsorakozni a támogatók.

A Momentum Mozgalom a Tiszta Szívvel a Városért Egyesület elnökét, Pintér Bencét támogatja a 2024-es győri polgármester-választáson. Pintér Bence lokálpatriótaként hosszú évek óta kiemelkedő munkát végez az ugytudjuk.hu győri helyi hírportál főmunkatársaként, és elkötelezett az igazság kiderítése mellett. A Momentum Mozgalom hisz abban, hogy városvezetőként is ugyanilyen elkötelezettséggel és őszinteséggel fogja képviselni Győr polgárait.

A Dézsi-Borkai-érában a milliomosokból álló városvezetés és a közgyűlésbe választott képviselők többségének luxusélete elszakadt a győri polgárok valóságától. A Momentum Mozgalom támogatja Pintér Bence és a Tiszta Szívvel a Városért Egyesület célját, hogy a győriek mindennapjait befolyásoló döntéseket végre olyan emberek hozzák a városban, akik nem a fővárosi kormányt, a saját zsebüket és az egójukat képviselik, hanem a győriek érdekeit. 

Egyetértünk azzal, hogy le kell számolni a korszakkal, amiben többszörösére emelték a lakásbérleti díjakat, a közös költséget és a parkolódíjakat. A pénzt pedig elköltötték a városi cégek haveri alvállalkozókra, luxusautók bérlésére, a 700 milliós Vaskakas Taverna megvásárlására Borkai barátjától.

Támogatjuk Pintér Bencét abban, hogy rendbe rakja a város cégeit, és a jövőben arra költsön a Városháza végre, amire kell. Támogatjuk polgármesterjelölti programját, miszerint fel kell mondani a Városháza és a városi cégek által kötött luxusautóbérléseket, párhuzamosan pedig programot kell indítani, hogy elég óvónő legyen Győrben. Egyetértünk, hogy a Győri Nemzeti Színház épületének felújítására, az elbaltázott, méregdrága vízi élménypark helyrehozására, a tömegközlekedés és az utak rendbetételére, illetve a valódi zöld átállásra kell pénzt költeni.

Pintér Bence az Ugytudjuk.hu szerkesztőségének tagja.

 

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs így.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Győri az ország idei második legjobb közutas gépkezelője

Benis Martin így is ott lesz a nemzetközi megmérettetésen.

4 milliárd 400 millió forintból újulnak meg az utak Győrben

Több városrészben, egymással párhuzamosan folyik a munka. 

Állami kitüntetést vehetett át Benke Éva

Az egykori szombathelyi Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola docense magas színvonalú munkáját ismerték el.

Kiszínezhető tornazsákot és tanszercsomagot kapnak az elsősök Győrben

A város idén saját költségvetéséből 8 millió forintot különített el erre a célra.

Egyedi matricakészítés prémiumminőségben

Egy gondosan megtervezett és kiváló minőségben elkészített matrica nem pusztán információt nyújt, hanem egyedi márkaélményt is kínál.

Magyar Arany Érdemkereszttel tüntették ki Ágh Ernőt

Szent Kvirin emlékének ápolásában vállalt szerepe miatt részesül elismerésben a szombathelyi önkormányzati képviselő.

Ritka égi jelenség lesz megfigyelhető szerda hajnalban

Három bolygó, a Hold és több fényes csillag, valamint csillaghalmaz kerül közel egymáshoz augusztus 20-án hajnalban.

50 millió forintba kerülne Ondódra egy új ravatalozó, ennyi pénze azonban egész évre nincs a falunak

A veszélyessé vált épületet a hétvégén társadalmi munkában bontják el. A téglákat lepucolják és az iskolában hasznosítják újra.

Lemondott Vígh Ferenc a Haladás vezetőedzői posztjáról

Az új szakmai stáb kialakításáig a csapat edzéseit Simon Ádám sportigazgató, szakmai vezető irányítja.

Vállon szúrta a kalauzt egy férfi Győrben, mert leszállította a vonatról

Nem volt jegye, balhézott, majd elővett egy éles tárgyat és szúrt. 

A tiszta otthon belső rendezettséget is ad!

Sokan hajlamosak a takarítást szükséges rossznak, kötelező rutinnak tekinteni, amit minél hamarabb le kell tudni.