Névadó szponzort talált a szombathelyi Jégcsarnok

Farkas Bazsi 2023-10-04 07:51:27
Szép kilátások!

A Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub és a szombathelyi kötődésű Trend Optika Csoport hosszútávú névadó szponzori megállapodást írt alá a Szombathelyi Jégcsarnokot illetően - írja a klub hozzánk eljutatott közleményében.

A megállapodás értelmében a Szombathelyi Jégcsarnok 2023. októberétől 5 évig a TREND OPTIKA JÉGCSARNOK nevet viseli.

A szerződést a Látás hónapjának első munkanapján, 2023. október 2-án írta alá Nagyidai Zoltán, a Trend Optika Csoport tulajdonosa és Göncz Szabolcs, a Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub elnöke. A szerződéskötést megelőző egyeztetéseken kiderült, hogy a felek céljai nagyon hasonlóak. A Trend Optika Csoport küldetése az egészségmegőrzés, messzemenőkig elkötelezett a magas minőségű szolgáltatások és az egészséges életmód támogatása iránt. A Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub szintén az egészségtudatos életmód kialakítását tartja legfontosabb célkitűzésének. A két fél együttműködésének is köszönhetően a Trend Optika Jégcsarnok - immáron stabil háttérrel - színvonalas sportolási lehetőséget és körülményeket biztosít a jégkorong utánpótlás-nevelésnek és a szombathelyi nagyközönségnek.

Fotó: Szombathelyi Pingvinek

"Nagyon örülök annak, hogy egy ilyen nagynevű, hosszú távon gondolkodó, és az egészségmegőrzés mellett elkötelezett szponzorral sikerült megállapodnunk. Klubunk vezetése régóta dolgozik azon, hogy stabil infrastrukturális hátteret biztosítson és  kiszámítható jövőt kínáljon a játékosok és a jeges sportok szerelmesei számára. Ez az egyezség komoly mérföldkő a Jégcsarnok és a klub életében.  Reményeim szerint a két fél mellett komolyan profitál belőle a szombathelyi sportélet is."- mondta Göncz Szabolcs.

"Cégünk immáron több, mint két évtizedes múltra tekint vissza Szombathelyen. Érdekes összecsengés, hogy 2017. december 8-án a Jégcsarnok alapkő letételének napján nyitottuk meg a Trend Optika Palace nevű szaküzletünket, most pedig itt ülünk a csarnokban, és a közös jövőről beszélgetünk.  Azt gondolom, hogy a mostani megállapodással két, nagy álmokat szövögető márka kötött szövetséget egymással, ami elképzelésünk szerint tovább erősíti mind a Trend Optika Csoportot, mind a Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klubot. Szerződésünk első körben öt évre szól, de reméljük, hogy ez csak a kezdete egy kölcsönösen előnyös hosszú távú együttműködésnek" – nyilatkozta Nagyidai Zoltán, a Trend Optika Csoport tulajdonosa.

Szólj hozzá!

Ismét közel ötezer elsőévest vett fel a győri Széchenyi István Egyetem - több szakon jelentősen emelkedtek a ponthatárok

A tavalyi rekordév után idén is csaknem 4700 hallgató nyert felvételt a győri intézménybe. 

A Vasi turisztikában ismert Spilenberg Andrea lesz ideiglenesen a Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője

Augusztus 1-tól december 15-ig szól a megbízatása. A végleges vezetőt pályázaton választják ki.

Technológiai fejlődés a raktározásban: A jövő tárolási megoldásai

Gondolt már arra, hogy milyen nagy átalakulások zajlanak manapság a raktározás terén? A technológia és a logisztika, különösen a raktározási megoldások területén lenyűgöző fejlődést mutatnak.

Minden korábbi rekordot megdöntve szeptemberben összesen 13 ezer 723 új hallgató kezdheti meg felsőfokú tanulmányait az ELTE szombathelyi campusán

A szombathelyi egyetem a tavalyinál 1140-nel több gólyát vett fel, így idén is az egyetem történetének legmagasabb felvételi létszámát érte el.

Részletfizetéssel is megvehetők a Sziget 2026 jegyei

Magyar BNPL-szolgáltató lett a Sziget részletfizetési partnere

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 3. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat harmadik része azt vizsgálja, hogyan lehetne a Tisza programjaiban szereplő kulturális, önkormányzati, civil és közösségi célokból valódi közművelődési szakpolitikát építeni.

A felsőoktatási ponthatárok kihirdetése után Győrben és Szombathelyen is drágulhatnak az albérletek

Az ingatlanpiaci szakértők szerint akár 5 százalékkal is emelkedhetnek a bérleti díjak az egyetemvárosokban, ahol a hallgatók és a munkavállalók ugyanazokért a lakásokért versenyeznek.

Öt munkatársat rúgtak ki a Vas Népétől

Köztük a Fidesszel nyíltan szimpatizáló Tömböly Ágnest is. Egy újságíró maga mondott el.

Pintér Bence összeszedte a tíz legfontosabb ügyet, amelyben szerinte még nem született végső elszámolás

A győri polgármester szerint több ügy már a hatóságok előtt van, a folyamatok lassúsága azonban nem jelenti azt, hogy az önkormányzat elengedte volna őket.

Keresik Győr legfinomabb nyári édességét: elindult a „Győr Fagyija 2026” pályázat

Hagyományos és mentes kategóriában is várják a győri cukrászdák és fagylaltozók jelentkezését, a végső győzteseket a közönség választja ki.

Biciklivel a Zrínyi utcai lezárásnál: olvasói kérdésre válaszolt a győri Útkezelő

A Zrínyi utca felújítása miatt a kerékpárosoknak egy rövid szakaszon a járdát kell használniuk, az Útkezelő szerint a KRESZ ezt ilyen esetben lehetővé teszi.

A Forma-1-es Magyar Nagydíjon mutatja be fejlesztéseit a Széchenyi István Egyetem

A győri intézmény az egyetlen magyar egyetemként önálló kiállítóként lesz jelen a Hungaroringen.

Egy napra leáll a melegvíz-szolgáltatás a győri távhős lakásokban

Július 29-én karbantartás miatt csaknem egész nap szünetel a szolgáltatás Győr teljes távhőkörzetében.

Pintér Bence aláírta a belépési nyilatkozatot: Győr kezdeményezte csatlakozását a Magyar Önkormányzatok Szövetségéhez

A polgármester szerint új érdekképviseletre van szükség az önkormányzatok számára.

Mit érdemes tudni az argentin Petit Verdot kapcsán?

Ahogy az ősz megérkezik és a napok rövidülnek, mindannyian vágyunk egy kis melegségre és kényeztetésre.

Fogatok, családi programok és lovas hagyományok – szombaton Győrszentivánra várják az kikapcsolódni vágyókat

Egész napos fogathajtó verseny, gyermekprogramok és önkéntes lehetőség is várja a látogatókat július 25-én.

8 közterületen viselkedni nem tudó embert állítottak elő Szombathelyen

A vasútállomás környékén is szétnéztek a rendőrök.

Patkányt videóztak a szombathelyi kórházban

Valóban elborzasztó látvány, de ezer meg egy oka lehet, hogy egy rágcsáló beszökik egy épületbe.