Pot is marad a Falcoban

Farkas Bazsi 2023-07-17 17:10:00
A légiós 1 újabb szezonra írt alá.

Stefan Pot újabb egy évig minket erősít! - adta hírül a Falco KC Szombathely kosárlabda csapatának weblapja.

Örömmel jelenthetem be, hogy újabb ismerős arc marad Szombathelyen. Stefannak több lehetősége is volt, de végül minket választott. Irányítónk újabb 1 szezonra írt alá - fűzte hozzá Gráczer György ügyvezető.

Stefan az előző szezonban 42 tétmeccsen húzta fel magára csapatunk mezét, ezek közül 41-en kezdőként lépett pályára. A 2022/23-as szezonban átlagban 25.3 percet játszott és ezalatt átlagban 11,4 pontot és 3,9 lepattanót szerzett. Jól szervezte a játékot is, átlagban 4,7 gólpasszt osztott ki. Az alapszakasz során a legjobb meccsét a Nyíregyháza csapata ellen jegyezte. A nyírségiek ellen 21 pontot és 4 lepattanót szerzett, de emellett kiosztott még 6 gólpasszt is. Hasonlóan jó meccset játszott az OSE csapata ellen is - írja a csapat weblapja.

 

Szólj hozzá!

Szerinted mi volt a leginkább „rage bait” 2025-ben?

Ez a kifejezés lett az év szava, ami a szándékosan dühöt keltő provokációt jelenti.

Jótékonysággal indult az advent a Győr-Szol telephelyén

A közszolgáltató idén először állított saját adventi koszorút az Orgona utcában.

10-15 százalékkal drágul a karácsonyfa idén

Az aszály és a kártevők növekvő jelenléte ellenére a minőségi hazai fenyők a teljes kereslet 75-80 százalékát fedezhetik.

Bővült az árrés-csökkentett termékek köre

Zsigó Róbert szerint decembertől több alapélelmiszer is olcsóbb lehet a boltokban.

Adót emelt a fideszes többségű sárvári testület

Néhány perccel később pedig már a TISZA-adóval riogattak.

Megkezdődött a facsemeték ültetése a "vasi ezres tűz" helyszínén

Csönge és Kenyeri jövőbeli erdeje kerül a földbe.

Megnyílt az Adventi Jótékonysági Faház Győrben

Idén 19 szervezet gyűjt adományokat.

Vádat emeltek az Audi szakszervezet vagyonából sikkasztó három férfival szemben

Több mint 500 millió forintot nyúltak le négy év alatt.

Megvannak a TISZA Győr-Moson-Sopron megyei országgyűlési képviselőjelöltjei

Diószegi Judit, Néher András, Bóna Szabolcs, Hallerné Nagy Anikó és Porpáczy Krisztina indulnak harcba 2026-ban.

Ősszel is erős maradt és továbbra is húzóágazat a hazai turizmus

Októberben 11 százalékkal nőtt a vendégforgalom Magyarországon a tavalyi évhez képest.

Adót emel a fideszes többségű kőszegi képviselőtestület

Minden érintett adónem közel a duplájára emelkedik.

Új utcanevekről döntött a győri közgyűlés

A város ikonikus alakjairól neveztek el közterületeket. 

Több mint 300 ezren szavaztak a TISZA jelöltállításának második fordulójában

A párt példa nélküli előválasztási rendszere újabb mérföldkőhöz érkezett, holnap megismerjük a végső befutókat. 

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat.