Úgy viccelődik Borkain a győri Fidesz legismertebb trollja, mintha nem végig őt támogatta volna a szexbotrány alatt

Pintér Bence 2023-06-13 17:31:46
Nagyot fordult a világ a megafonos Szakács Istvánnal.

„Ismerjük már ezt a bizsergést Csak nem jachtos kirándulás-promóternek csap fel? :D :D” – írta Facebook oldalán a legismertebb győri fideszes troll és influenszer, a kormánypárt által alaposan támogatott Megafon kötelékében is küzdő Szakács István egy Borkai Zsolt (Fidesz-KDNp) volt polgármesterről szóló videó fölé nyilvános Facebook-oldalán.

A Borkait váltó fideszes Dézsi Csaba András legnagyobb győri rajongójaként számon tartott Szakács részéről

azért érdekes ez a poszt, mert 2019 októberében, Borkai Zsolt szexbotránya alatt teljes mellszélességgel támogatta Borkait.

Íme egy kisebb válogatás a jobboldali influenszer akkori munkáiból:

Mint láthatjuk, Szakács annyira Borkai mellett volt az ügyben, hogy egyik posztja alá kommentben azt írta: aki Borkait becsmérli, azt mostantól le fogja tiltani. Aztán Borkai lemondott a polgármesterségről, Szakács azonban a győri városháza környékén maradt, idén áprilisban a helyi Fidesz-taggyűlésen például Dézsi Csaba András polgármester mellett ült.

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs is.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.

Akciósan kapja a közterületet az egyházmegye Kőszegen

Korábban fizetniük sem kellett a templom felújítások miatt foglalt területek után.

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

Napközben fagypont fölött lesznek a maximumok.

Olyan dunaszerdahelyi szervezet kapott 159 millió forintos támogatást a magyar államtól, aminek még honlapja sincs

Miközben a felvidéki magyar jogsérelmekben nincs előrelépés, a pénzosztás olajozottan működik.

Digitálisra vált a bérletes parkolás Győrben

Január 5-én indul az értékesítés, az árak nem változnak.

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.