Folytatódik a szombathelyi Szent Márton utcai csomópont teljes körű felújítása

Farkas Bazsi 2023-06-02 15:20:04
Újabb lezárásokra lehet készülni.

Menetrend szerint folytatódik a Szent Márton utcai csomópont teljes körű felújítása. A gázművek június 5. hétfőtől várhatóan június 20-ig a Vörösmarty utca északi végén található gázvezeték rekonstrukcióját végzik. Ehhez a középső sávok lezárása szükséges, a Vörösmarty utcából a Szent Márton utcára jobbra és balra is csak egy-egy külső sávon lehet majd kikanyarodni - áll a szombathelyi önkormányzat szerkesztőségünkhöz eljutatott közleményében.

A sávszűkítések és munkálatok miatt a Vörösmarty utca belváros felőli oldalán, a Szent Márton utca és a Kisfaludy utca közötti részen lévő parkolók is lezárásra kerülnek. Kérjük, hogy június 5. reggel 6 óráig gépjárműveikkel hagyják el a kijelölt területet.
 
Folytatódik a korábban megkezdett gázvezeték rekonstrukciója is a Szent Márton utca északi oldalán, a Vízügyi Igazgatóság épülete előtt, ezért a munkálatok ideje alatt a Szent Márton utcából nem lehet majd jobbra kanyarodni a Vörösmarty utca irányába.
 
Június 12-től a távhő munkatársai is megkezdik a Szent Márton utca alatt húzódó távhővezeték cseréjét, az ezzel kapcsolatos információkkal később fogunk jelentkezni.

Az útépítés érinti a helyi buszközlekedést is, bővebb információt a Blaguss oladlán olvashatnak.

Szólj hozzá!

A szövetség megerősítette, nem épül kézilabda-csarnok Szombathely

Állami pénzből egészen biztosan 2026-ban sem fog. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.

Kamionja ajtajával mattolta a kerékpárost a külföldi sofőr Győrben

A figyelmetlen mozdulat során a sértett nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. 

Mosonmagyaróváron Kapolka Judit és Porpáczy Krisztina folytathatja a Tisza előválasztás következő fordulójában

Molnár Ferenc ugyan nem jutott tovább, de a szerepvállalásáért jár a köszönet. 

Hallerné Nagy Anikó és Szabó Éva léphet tovább a Tisza előválasztás második, soproni körébe

Varga Szabolcs Gábor részvételét is köszöni a közösség, munkájára továbbra is számítanak. 

Németh Martin és Strompová Viktória jutott tovább a Tisza Vas02-es választókerületi előválasztásán

A második fordulóban már mindenki szavazhat, aki ebben a kerületben lakik.