Átadták a szombathelyi TDK Év Dolgozója Díjakat

Farkas Bazsi 2023-05-24 12:56:00
Sztárvendégként Badár Sándor lépett fel.

2023. május 23-án átadták a TDK Év Dolgozója díjakat az elmúlt évben a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó szombathelyi TDK munkatársaknak. Az eseményen részt vett Badár Sándor is, aki egy speciális stand up show-val érkezett Szombathelyre a TDK Év Dolgozója rendezvényre.

 

Az Év Dolgozója Díj több évtizedes múltra tekint már vissza a TDK-nál. A díjazottak hagyományosan azok közül a kollégák közül kerülnek ki, akik az elmúlt év során kiérdemelték a Hónap Dolgozója elismerő címet. Idén összesen 117 munkatárs közül választották ki azt a 13 kollégát, akik kedden ünnepélyes keretek között vehették át az Év Dolgozója Díjat. A díjazottak az elismerés mellett nagy összegű pénzjutalomban részesültek.

Az átadó ünnepség sztárvendégeként Badár Sándor lépett fel, aki a vállalatra szabott műsorral érkezett Szombathelyre a TDK rendezvényére.

Fotó: TDK

A TDK Év Dolgozója Díjat ebben az évben Peszleg János, Károlyiné Kiss Tímea, Sövegjártó Gábor, Móricz Imre, Kenedli Gergő, Kámán Krisztián, Bokó Erzsébet, Dobos Tibor, Tóth Tamás, Katavics Dániel, Asztalos Martina, Jobbágyi Attila és Smuk László nyerte el. 

Szólj hozzá!

„Minden idők legnagyobbja” - a Fidesz már most tudja, mekkora lesz a vasárnapi Békemenet

A kormánypárti politikusok szerint a március 15-i felvonulás történelmi lesz, csak az a kérdés: honnan tudják ezt előre?

Kitüntette Gagyi Leventét a honvédelmi minisztérium

A honvédelem érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységét ismerték el.

Ismerjék meg a Győr applikációt

Új digitális kommunikációs platform indul a városban.

Leucisztikus feketerigót fotóztak Szombathelyen

Egy ritka genetikai rendellenessége van ennek a madárnak.

Szombaton kinyit a szombathelyi Kalandváros

Úgy néz ki, hogy kiváló idő fogadja a gyerekeket.

Évek óta ígérik, de még mindig nincs kész a mosonmagyaróvári tanuszoda

Nagy István agrárminiszter “sohavégetnemérős” sztorija az el nem készülő projekttel.

Több pénz jut idén a kultúrára a győri költségvetésben 

Pintér Bence szerint a 2026-os büdzsé jelentős többletforrást biztosít a város kulturális intézményeinek és programjainak.

A Széchenyi téren emlékeznek március 15-re Győrben

Kósa Roland a történelmi helyszínre hívja a győrieket, ahol egész napos családi programokkal idézik fel az 1848-as eseményeket.

Küszöbön a győri Tavaszi Fesztivál 

Március közepétől koncertek, kiállítások és családi programok várják az érdeklődőket a város több pontján.

Tavalyi áron kerülhet a tojás a húsvéti asztalra

90 és 110 forint között lesz az ára.

Benzinárstop friss - az automata kutakra nem vonatkozik a védett ár ha nincs személyes ellenőrzés a helyszínen

A kutasoknak ráadásul fel kell jegyezniük a rendszámot vagy a forgalmi vonalkódját, az adatokat pedig a NAV felé is továbbítani kell.

Nyílt napok lesznek a győri bölcsődékben és óvodákban

A város több intézménye is megnyitja kapuit a szülők és a gyerekek előtt.

Várostörténeti séták Győrben - indul a Rómer Múzeum idei programsorozata

Forradalmi történetek, költészet, művészet és vallási emlékek.

Önkormányzati pénzből újulnak meg a győri iskolák

Torna- és tantermek illetve eszközök korszerűsítésére jutott támogatás több intézményben, a tavaly sikeres program idén is folytatódik. 

Magyar Péter: „Összehangolt csalások és orosz beavatkozás nélkül nem tud győzni a Fidesz”

A TISZA elnöke a választások előtt komoly lejárató kampányra számít a kormány részéről.