Eredménytelen volt a Savaria mozi büféjére kiírt pályázat

Farkas Bazsi 2023-05-02 16:08:00
Egy pályázó jelentkezett, a pályázata azonban hiányos volt, így új pályázatot írnak ki a helyiségre. Frissítve!

Ma bontották fel a Savaria mozi büféjére kiírt pályázatokat. Mint azt az Ugytudjuk.hu megtudta 

egy pályázó jelentkezett, az anyaga azonban hiányos volt, és mivel hiánypótlásra nincsen lehetőség, így új pályázatot írnak ki a helyiségre.

Mint arról korábban írtunk. A magas rezsiár miatti téli bezárás volt az utolsó szeg a Savaria Mozi büféjének koporsójában. Az Eurosolving Kft. 2020 május 1. és 2030. április 30 közötti időszakra nyerte el a helyiség üzemeltetésének jogát. A bérleti díjként 1 millió 100 ezer forint + ÁFA havidíjat ajánlott meg a cég.

A cég korábban még a bérleti díj átütemezésével is próbált talpon maradni, most azonban már biztos, hogy visszaadja a büfét, így új bérelti pályázatot írt ki a mozit üzemeltető AGORA. 

A kiírásban 510 ezer 900 forint + ÁFÁról indult a licit. 

Frissítés

Cikkünk megjelenése után szerkesztőségünk megkapta az AGORA hivatalos közleményét, mutatjuk:

Az AGORA újra kiírja a Savaria Filmszínház területén működő kávézó bérbeadásának pályázatát

Az  AGORA-Savaria Filmszínház kávézójára kiírt nyilvános pályázat bírálata ma délután megtörtént.
A kiírásra egy pályázat érkezett be, ugyanakkor a Bíráló Bizottság hiányosságok miatt érvénytelennek nyilvánította a pályázatot.
A kiírást változatlan feltételek mellett az AGORA Savaria Nonprofit Kft. holnap (2023.május 03)  megismétli.
A pályázatokat 2023. június 8. 10 óráig lehet benyújtani.
A felhívás szövegét az agorasavaria.hu oldalon tesszük közzé.

Szólj hozzá!

Mézeskalács, akt-művészet és kőtár – régi-új programokkal vár a Rómer Múzeum

Tárlatvezetések, kiállításmegnyitó és újranyitó helyszín is szerepel a heti kínálatban.

Előkerült Vámos Zoltán, neki is lefőtt a kávé

A főispán végre tisztázta, hogy a kampány alatt fizetés nélküli szabadságon volt. Most érzelmes posztban búcsúzik eddigi feladataitól.

Forsthoffer Ágnest jelöli házelnöknek a TISZA Párt

Komoly pozíciót adna női kézbe Magyar Péter. 

Átépítik a Fehérvári út egyik legproblémásabb csomópontját Győrben

Négy hónapig tartó munkával bővítik a Zöld utcai kereszteződést, a cél a torlódások megszüntetése.

„Magyarországnak járnak az uniós ezermilliárdok” – Brüsszellel kezdett egyeztetéseket a TISZA Párt

Magyar Péter szerint a választói felhatalmazás után az első lépések már megtörténtek az uniós források hazahozatalára.

Fekete Dávid jogköröket adna vissza Pintér Bencének a győri közgyűlésben 

Adódik a kérdés: miért kellett anno megfosztani ezektől a városvezetést. Ez most annak a bizonyos fagyinak az esete lenne? 

Ágh Ernő: “A fiam talpig becsületes ember.”

Nyilatkozatot kértünk Ágh Péter édesapjától, aki szintén politikus. Előbb válaszolt a kérdéseinkre, majd azt mondta visszavonja nyilatkozatát. 

Ágh Péter: “Ellenfeleink válogatott rágalmakkal próbáltak besározni minket az elmúlt hónapokban.”

A Vas Népének küldött nyilatkozatot a csalással vádolt fideszes parlamenti képviselő. Szerinte minden választó időben informálódhatott a jelöltekről.

Egyelőre néma maradt Ágh Péter, nem örül választási győzelmének a mindig up to date Facebook-oldalán

Nem sikerült elérnünk telefonon sem a képviselőt, sem pedig a titkárát.

Magyar Péter: Ágh Péter csalással nyert. Nem ismerjük el legitim képviselőnek!

A TISZA elnöke felszólította a fideszes képviselőt, hogy ne vegye fel a mandátumát, és ezzel legyen új választás a választókerületben.

Nem sikerült fordítania Strompová Viktóriának, Ágh Péter nyert Vas02-ben

258 szavazat lett a különbség. A “kamu” Magyar Péter 909 voksot kapott.

Pintér Bence szerint drámai válságban van a Győr-Szol - a helyi Fidesz a vonat elé lökte a városüzemeltető céget

A polgármester a következő kormány segítségét kéri, Magyar Pétert tárgyalásra hívta a városba.

Egybegyűjtöttük a hétvége győri programjait

Ha ebből nem találsz kedvedre valót, a probléma nem velünk van. 

Nem csak a víz fogyott el, hanem a konstruktív gondolkodás is – szerkezeti válság szorítja sarokba a magyar agráriumot

Az aszály, a hibás vízgazdálkodás és a rossz termelési irányok egyszerre növelik az importfüggőséget.

Győr befizette a szolidaritási adó aktuális 5 milliárd forintos részletét – Pintér szerint a „nemfizetés” csak egy drága politikai üzenet lett volna

Más városokkal ellentétben Győr nem kockáztatott: a polgármester szerint 9 millió forintba került volna egy eredménytelen húzás.

650 millió forintból újul meg Győr vízi és vízparti élete - a folyók városa szintet lép

Akadálymentes horgászstég, vízitúra-központ és új szabályozási rendszer is érkezik a következő években.

Eltűnt Vámos Zoltán 

A választások utáni héten a Fidesz-KDNP jelöltje nem jelentkezett.